Bu makale ingilizce şekiller shapes tartışacak. ingilizce şekiller shapes arıyorsanız, bu What Shape Is It? Song

Learn 8 Shapes with Lyrics

Aşağıdaki videoyu izleyin

Bu impulsoutn.net web sitesinde, kendiniz için daha değerli anlayış için ingilizce şekiller shapes dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. Impulso Utn web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en iyi bilgiyi sunmayı umuyoruz, Kullanıcıların internetteki bilgiyi olabildiğince çabuk güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  8. Sınıf İngilizce Ders Kitabı 10-11-12-13-14. Sayfa Cevapları Tutku Yayınları | ingilizce ders kitabı sayfa 12 ile ilgili tüm en ayrıntılı bilgiler

ingilizce şekiller shapes ile ilgili bazı bilgiler

Bu bir daire! Bu eğlenceli şarkıda 8 temel şekil ve soru-cevap öbeklerini öğrenin. Bu şarkının bir mp3’ünü ve ücretsiz bilgi kartlarını buradan indirin: Öğrenmesi yavaş, gelişmesi için daha hızlı bir kez şarkı söyleyin! Bu şarkı bir sınıfta test edildi ve geliştirildi. Yani şarkı sözleri: Ne şekli nedir? Onun şekli nedir? Bu bir daire. Bu bir daire. Matt tarafından yazılmış ve kaydedilmiş orijinal şarkı üçgen, kare, kalp, yıldız, dikdörtgen, oval, elmas ile tekrarlayın. Telif hakkı 2015.

SEE ALSO  9. sınıf İngilizce Kitabı Sayfa 90 Aktivite 19, Track 28 Ses dosyası | Yeni güncellenen 9 sınıf ingilizce ders kitabı cevapları 2020 ile ilgili genel bilgiler

ingilizce şekiller shapes içeriği ile ilgili bazı resimler

What Shape Is It? Song | Learn 8 Shapes with Lyrics | Learn English Kids
What Shape Is It? Song | Learn 8 Shapes with Lyrics | Learn English Kids

Learn English Kids hakkındaki içeriği anlamanın yanı sıra, Ardından, aşağıdaki her gün impulsoutn.net güncelleyen diğer bilgileri arayabilirsiniz.

Daha fazlasını burada görün

บingilizce şekiller shapes ile ilgili bazı anahtar kelimeler

#Shape #Song #Learn #Shapes #Lyrics #Learn #English #Kids.

SEE ALSO  8 . SINIF İNGİLİZCE DERSİ 4. ÜNİTE ON THE PHONE [ÖNEMLİ KELİMELER & ANLAMLARI] [OKUNUŞLARI] [TEST] | Yeni güncellenen 8 sınıf in the kitchen worksheet ile ilgili bilgilere genel bakış

kids songs,kids music,esl,efl,classroom,preschool,kindergarten,School,Lesson,子供のための英語を学ぶ,apprendre l’anglais pour les enfants,выучить английский язык для детей,aprender Inglés para niños,basic shapes,educational videos for children with autism,children’s songs for learning.

What Shape Is It? Song | Learn 8 Shapes with Lyrics | Learn English Kids.

ingilizce şekiller shapes.

ingilizce şekiller shapes hakkındaki bilgilerle impulsoutn.net ‘ın sağladığı bilgilerle, daha fazla yeni bilgi ve bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını, bunun sizin için yararlı olacağını umuyor.. Impulsoutn ingilizce şekiller shapes hakkındaki makaleyi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.