Makalenin içeriği üslü ifadeler konu anlatımı pdf hakkında konuşacak. KONU ANLATIMI

KONU ANLATIMI

Videoyu buradan görüntüleyin

Bu Impulso Utn web sitesinde, sizin için daha yararlı anlayışa sahip olmak için üslü ifadeler konu anlatımı pdf dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. Impulsoutn web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Size en doğru bilgiyi getirmeyi umuyoruz, Kullanıcıların internette mümkün olduğunca çabuk düşünme ekleyebilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  Üslü Sayılar - 3 - Üslü Sayılarda Çarpma Bölme | üslü ifadelerde çarpma ile ilgili en eksiksiz bilgileri kapsayan

Konuyla ilgili bazı bilgiler üslü ifadeler konu anlatımı pdf

Herkese merhaba ben HeKa (Hüseyin Kaya) Video faydalı olduysa desteğinizi göstermek için beğenmeyi ve kanala abone olmayı unutmayın. DENEYSEL SAYILAR PDF İNDİR LİNK: Video Bölüm Özellikleri 00:00:00 Üstel Denklemler 00:52:41 TYT MATEMATİK KONU – KAYA – ELİT TÜM PDF’LER : AYT MATEMATİK KONUSU – KAYA – ELİT TÜM PDF’LER : TYT – AYT AYT GEOMETRİ – : TYT MATEMATİK XYZ SORU BANKASI TÜM PDF’LER : AYT MATEMATİK XYZ SORU BANKASI TÜM PDF’LER : TYT – AYT GEOMETRİ XYZ SORU BANKASI TÜM PDF’LER : ➤Hüseyin KAYA (Kişisel) Youtube Kanalıma Abone Ol:➤ ➤ Youtube Kanalıma Abone Ol:➤ Hüseyin KAYA (Kişisel) Discord Kanalıma Abone Ol: ➤ Hüseyin KAYA (Kişisel) Twitter Aboneliği: ➤ Hüseyin KAYA (Kişisel) Instagram’a Abone Ol: ➤Laptü Matematik Youtube Kanalıma Abone Ol: ➤Laptü Rehberlik Youtube Kanalıma Abone Ol: ➤Laptü Matematik Discord Kanalıma Abone Ol: ➤Laptü Matematik Telegram Soru Çözüm Kanalıma Abone Ol: ➤ Laptü Matematik instagram Abone Ol: Her türlü soru, görüş ve önerileriniz için iletişim: laptumatematik@gmail.com .

SEE ALSO  Rasyonel sayılarda Merdivenli Çok adımlı işlemler #2 Konu ve örnekler | En doğru çok adımlı işlemler nasıl yapılır hakkında tüm bilgiler

üslü ifadeler konu anlatımı pdf içeriği ile ilgili bazı resimler

ÜSLÜ SAYILAR | KONU ANLATIMI | +PDF
ÜSLÜ SAYILAR | KONU ANLATIMI | +PDF

KONU ANLATIMI , Ardından, Impulso Utn her gün hemen aşağıda yayınladığı diğer konuları arayabilirsiniz.

Yeni bilgi için burayı tıklayın

SEE ALSO  İŞTE BAHÇELİ'Yİ TUTUKLATACAK REZİLLİK VE M.AKŞENER'İN GİZLİ OYUNLARI! | sebahattin soylu oyunları ile ilgili en ayrıntılı bilgilere genel bakış

บüslü ifadeler konu anlatımı pdf ile ilgili bazı anahtar kelimeler

#ÜSLÜ #SAYILAR #KONU #ANLATIMI #PDF.

MEB 2019,KAZANIM KAVRAMA TESTLERİ ÇÖZÜMLERİ,YENİ NESİL,EBA,matematik,konu anlatımı,soru çözümü,2018,yks,tyt,ayt,ygs,lys,teog,ales,kpss,matematik testi,meb,ders,matematik konu anlatımı,temel matematik,çıkmış sorular,2019,meb 2020,hüseyin kaya,heka,laptü matematik,laptü,odsgm,ayt matematik,2020 ayt,2020 tyt,ösym,msü,meb 2021,değer,üslü denklemler,üslü eşitsizlikler,üslü sayılar,üslü ifadeler,üslü sayılar tyt,üslü sayılar soru çözümü,tyt 2022,ayt 2022.

ÜSLÜ SAYILAR | KONU ANLATIMI | +PDF.

üslü ifadeler konu anlatımı pdf.

üslü ifadeler konu anlatımı pdf hakkındaki bilgilerle Impulso Utn ‘ın size verdiği bilgilerle, size değer getireceğini umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. impulsoutn.net üslü ifadeler konu anlatımı pdf hakkında bilgi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Yiğit Eren Cengiz diyor ki:

  Hocam çok iyi anlatmışsınız, elinize sağlık. Fakat 20:43 de 4 üssü x'i 2 üssü x'in karesine parçalarken, 4 üssü -1'i neden 2 üssü x'in karesine parçalamadık onu anlamadım 😥

 2. Uğur Güleç diyor ki:

  1 saat aralıksız dinledim fakat sanki konuyu bilen birine anlatıyor gibi hocamız.ben pek beğenmedim açıkcası fakat soruların kalitesi gayet güzel.

 3. Funda Hayta diyor ki:

  hocam soruları ben yazıyorum dediğinizde bi tereddüt etmiştim ne kadar yanıldığımı anladım. simdiye kadar gördüğüm en geliştirici ve kaliteli sorular. konunun özünü gerçek manada benimsetiyor. gerçekten çok teşekkür ederim. umarım emeğinizin hakkını alırsınız.

 4. Elif Aygün diyor ki:

  hocam cidden çok güzel sorular çözdünüz, teşekkürler. Video ana sayfama düştü iyi ki keşfettim kanalınızı. Bundan sonra tekrar için sizin videolarınızı izleyeceğim

 5. Tayyare Pilotu diyor ki:

  Verilen örneklerden sonra çözülmesi beklenen sorular ve soruların çözüm mantığı fazla zor. Üç satırlık açıklamadan sonra o soruları çözebilecek adamların senin videonda ne işi olsun zaten? Kendine değil, konuyu bilmeyen lise 1-3'lere anlatıyorsun; iyi matematik, kötü pazarlama.

 6. Neden ve Nasıl İnovasyon diyor ki:

  Milyon abonesi olan hocalardan dinledim biraz zaman geçtiken sonra sizden de dinleyeyim dedim,ne de çok bilmediğim noktalara değindiniz.
  Teşekkürler.

 7. Zeynep Batal diyor ki:

  Hocam anlattıklarından hiç bir şey anlamıyorum diğer kanallarda başlangıç soruları kolay oluyor ama sizinkiler maşallah yani ben anlamadim o yüzden hiç bir şey

 8. Turna diyor ki:

  Hocam 56:01 için konuşacak olursak burada hem MEB ders kitabında hem de bazı anlatımlarda üsler aynıyken tabanların eşit olması için tabanların -1,0 ve 1’den farklı olması gerektiği ile ilgili sormak istediğim bir şey var. 1^3=a^3 olduğunu düşünelim. Bu durumda üsler eşit olur. 1^3=a^3 eşitliğini sağlayabilmek için a, 1’den başka bir değer alabilir mi? Eğer 8^0=b^0 olsaydı b, 0 dışında herhangi bir değer alabilirdi yani sonucun belirsiz olmaması için 0’ın neden gerçel sayılar kümesinden atıldığını az da olsa anladım ancak yine de tam oturtamıyorum. Ben burada -1,0 ve 1 sayılarının neden gerçek sayılar kümesinden atıldığını tam anlamadım; -1,0 ve 1 sayılarının neden gerçel sayılar kümesinden atıldığını açıklar mısınız lütfen?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.