Bu makale içeriğinde matematik türkçe tartışacak. matematik türkçe hakkında bilgi ediniyorsanız, bu TEMEL MATEMATİK – Şenol Hoca makalesinde Impulsoutn ile matematik türkçe’yi keşfedelim.

TEMEL MATEMATİK – Şenol Hoca içindeki matematik türkçe ile ilgili bilgilere ayrıntılı olarak genel bakış

Aşağıdaki videoyu izleyin

Bu Impulso Utn web sitesinde, kendiniz için daha değerli verilere sahip olmak için matematik türkçe dışında bilgi ekleyebilirsiniz. Impulsoutn sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en iyi bilgiyi sağlamayı umuyoruz, Kullanıcıların internetteki bilgileri en doğru şekilde güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  Trigonometri-1 / Radyan Cinsinden Açıların Esas Ölçüsü | radyanlık açının esas ölçüsü kaç derecedir hakkında en doğru bilgilere genel bakış

Konuyla ilgili bazı açıklamalar matematik türkçe

Temel matematik anlatımı 🔺Alıştırma Kampı 1 🔹Alıştırma Kampı 2 📚👉Kitap seti: .

matematik türkçe konusuyla ilgili bazı görüntüler

TEMEL MATEMATİK - Şenol Hoca
TEMEL MATEMATİK – Şenol Hoca

Okuduğunuz TEMEL MATEMATİK – Şenol Hoca hakkındaki haberleri izlemenin yanı sıra, Ardından, Impulsoutn her gün yayınlanan daha fazla makale okuyabilirsiniz.

Daha fazlasını burada görün

SEE ALSO  3 Sınıf Dört İşlem TEKRAR | dört işlem alıştırmaları 3 sınıf hakkında en eksiksiz bilgilerin özeti

matematik türkçe ile ilgili birkaç öneri

#TEMEL #MATEMATİK #Şenol #Hoca.

matematik,temel matematik,temel kavramlar.

TEMEL MATEMATİK – Şenol Hoca.

matematik türkçe.

matematik türkçe hakkındaki bilgilerle Impulsoutn ‘ın size verdiği bilgilerle, size değer getireceğini umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. Impulso Utn matematik türkçe hakkında bilgi izlediğiniz için samimi teşekkürler.

 1. perfibo verdiyeva diyor ki:

  Hocam EZAN okunduğu zaman dünya kelimeri konuşmak doğru diyidir dinimizde
  Birde bu bilgiler için tesekkürler

 2. Alihaydar TURSUN diyor ki:

  şenol hoca ile antremanlar Matematik 1 dersini yapıyorum🤦‍♂ videoda hiç bişi anlaşılmıyor ve atlıyor . Şenol hoca olmasa basit konuda uğraşıp durucaktım..

 3. Ayşe Özedemir diyor ki:

  https://youtu.be/3OF3uSM4L00
  Arkadaşlar fizik dersi için mutlaka tavsiye ederim. Ben çok faydalandım. Yeni bir kanal ve hoca süper anlatıyor. Diğer dersler bi şekilde oluyo ama fizik çok önemli. Hocanın emekleri için ben de herkese tavsiye ediyorum.

 4. Emre Demir diyor ki:

  50.000 TL anapara yıllık %18 faiz oranı ile 350 TL faizi kaç günde getirir sorusunun cevabının 14 olarak hesaplandığı bir eğitim sistemimiz var. Kümülatif hesaba göre cevap 15.38'dir. Gerçek hayatta hesap kümülatif olarak yapılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.