Bu makale, içeriğinde ingilizce sınıf eşyaları hakkında açıkça konuşacaktır. ingilizce sınıf eşyaları arıyorsanız, bu School Supplies Song makalesinde Impulsoutn ingilizce sınıf eşyaları’yi analiz edelim.

School Supplies Song en iyi ingilizce sınıf eşyaları ile ilgili genel bilgiler

Videoyu buradan görüntüleyin

Bu impulsoutn.net web sitesiyle, kendiniz için daha yararlı verilere sahip olmak için ingilizce sınıf eşyaları dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. Impulsoutn sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Size en eksiksiz değeri getirme arzusuyla, Kullanıcıların internette haberleri mümkün olduğunca çabuk yakalayabilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  Why These People Love Detroit | National Geographic | En eksiksiz people i love ile ilgili tüm içerik

Bazı açıklamalar konuyla ilgilidir ingilizce sınıf eşyaları

►ŞİMDİ ALIŞVERİŞ: www.englishtree.store Çocuklar için eğlenceli bir Okul Malzemeleri Şarkısı! Bu orijinal müzik videosuyla İngilizce sınıf sözcüklerini öğretin ve öğrenin. ÜCRETSİZ ÇALIŞMA SAYFASI dahildir! Küçük çocuklar, ESL/EFL öğrencileri veya bebekler için harika. Birlikte şarkı söylemek KOLAY ve genç öğrenciler buna bayılacak. Kurşun kalem, kalemtıraş, silgi, cetvel, kitap, makas, sandalye, masa, kalem ve çanta kelimelerini öğrenin. Adam Williams-Walters tarafından yazılan, icra edilen ve yapılan müzik ve animasyon. Telif hakkı 2015 Adam Williams-Walters/English Tree TV, Tüm hakları saklıdır. ***** Diğer İzlenecek Yerler: ► AMAZON VİDEOSU Amazon Prime üyesi misiniz? Amazon Prime Video’da English Tree TV videolarını reklamsız izleyin. Sadece “English Tree TV”yi arayın ► KIDOODLE.TV – Dinlenecek Diğer Yerler: ► SPOTIFY – ► iTUNES – ÜCRETSİZ ÖĞRETİM KAYNAKLARI: SOSYAL MEDYA: Facebook: Instagram: English Tree TV’ye abone olun! .

SEE ALSO  8. Sınıf İngilizce 3. Ünite in The Kitchen Cevapları ve Türkçeleri | 8 sınıf in the kitchen worksheet ile ilgili en iyi içeriği özetleyin

ingilizce sınıf eşyaları hakkındaki bilgilerle ilgili bazı resimler

School Supplies Song
School Supplies Song

Görüntülediğiniz School Supplies Song hakkındaki haberleri izlemenin yanı sıra, Ardından impulsoutn.net Güncellemeyi hemen aşağıda olan daha fazla makale okuyabilirsiniz.

SEE ALSO  5. Sınıf İngilizce Ders Kitabı 20-21-22-23-24-25-26-27. Sayfa Cevapları MEB Yayınları | ingilizce ders kitabı sayfa 12 hakkında yeni güncellenen içeriğe genel bakış

Daha fazlasını burada görün

ingilizce sınıf eşyaları ile ilgili bazı öneriler

#School #Supplies #Song.

school supplies,school supplies song,school song,school objects,school objects for children,school supplies for kids,song,school vocabulary,classroom items,English vocabulary,English song,kids song,song for children,classroom objects song,esl,school supplies esl,efl,pencil song,eraser,ruler,sharpener,desk,toddlers,baby,kindergarten learning,daycare,nursery rhymes,cartoon,children’s songs,baby learning video,education,영어,teach school supplies.

School Supplies Song.

ingilizce sınıf eşyaları.

ingilizce sınıf eşyaları içeriğiyle Impulsoutn ‘ın size verdiği içerikle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. ingilizce sınıf eşyaları hakkındaki makaleyi Impulsoutn ile izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.