Makalenin içeriği sabit oranlar kanunu çözümlü sorular etrafında dönecektir. sabit oranlar kanunu çözümlü sorular arıyorsanız, bu Sabit Oranlar Kanunu Soru Çözümü ( Palme Yayınları 1. Test ) 10. Sınıf – TYT makalesinde Impulsoutn ile sabit oranlar kanunu çözümlü sorular hakkında bilgi edinelim.

Sabit Oranlar Kanunu Soru Çözümü ( Palme Yayınları 1. Test ) 10. Sınıf – TYT içindeki sabit oranlar kanunu çözümlü sorular ile ilgili içerikleri en doğru şekilde özetleyin

Aşağıdaki klibi hemen izleyin

SEE ALSO  Çinkonun Vücudumuza Yararları | Bağışıklık Sistemimizi Nasıl Güçlendiririz? | çinko oksit nedir ne işe yarar ile ilgili en ayrıntılı bilgiyi sentezleyin

Bu Impulso Utn web sitesiyle, sizin için daha değerli verilere sahip olmak için sabit oranlar kanunu çözümlü sorular dışında bilgi ekleyebilirsiniz. Impulso Utn sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Size en eksiksiz değere katkıda bulunmayı umuyoruz, İnternetteki haberi en doğru şekilde kavrayabilmenize yardımcı olun.

Konuyla ilgili bilgiler sabit oranlar kanunu çözümlü sorular

Sabit Oranlar Yasası ile ilgili sorular çözüldü, şimdi sıra sizde… Kütlenin Korunumu Yasası Soru Çözümü Palme Yayınları: Katlı Oranlar Yasası Soru Çözümü Palme Yayınları: Köstebek Kavramı Soru Çözümü Palme Yayınları: Test 1: Test 2: Abone olmak için : Instagram: Facebook: Twitter: Bu video Palme yayınlarının 10. sınıf soru kitabından sabit oranlar kanunu ile ilgili soruların çözümlerini içermektedir. Derste okul sınavlarında ve TYT’de karşılaşabileceğiniz soru türleri ele alınmaktadır. Müfredat programa uygun olarak hazırlanır. Beğeni ve yorumlarınızla destek olabilirsiniz. Hoca ailemize katılmak isterseniz abone olabilirsiniz. Paylaşarak diğer arkadaşların da faydalanmasını sağlayabilirsiniz. İyi iş… .

SEE ALSO  sp3 Hibritleşmesi (Organik Kimya) | nh3 hibritleşmesi hakkında en ayrıntılı bilgilere genel bakış

sabit oranlar kanunu çözümlü sorular hakkında bilgi ile ilgili fotoğraflar

Sabit Oranlar Kanunu Soru Çözümü ( Palme Yayınları 1. Test ) 10. Sınıf - TYT
Sabit Oranlar Kanunu Soru Çözümü ( Palme Yayınları 1. Test ) 10. Sınıf – TYT

Görüntülediğiniz Sabit Oranlar Kanunu Soru Çözümü ( Palme Yayınları 1. Test ) 10. Sınıf – TYT hakkında haber okumanın yanı sıra, Ardından impulsoutn.net günde günde daha fazla içerik arayabilirsiniz.

Burayı tıklayın

sabit oranlar kanunu çözümlü sorular ile ilgili bazı öneriler

#Sabit #Oranlar #Kanunu #Soru #Çözümü #Palme #Yayınları #Test #Sınıf #TYT.

sabit oran soru çözümü,sabit oranlar soru çözümü,sabit oranlar kanunu soru çözümü,sabit oranlar soru,kimya sabit oranlar soru,palme 10. sınıf kimya soru bankası çözümleri,10. sınıf sabit oranlar kanunu soru çözümü,10. sınıf sabit oranlar kanunu soruları ve çözümleri,sabit oranlar çözümlü sorular,sabit oran soru,sabit oranlar yasası soru çözümü,bizim hoca,sabit oran örnek çözümü,bizim hoca sabit oranlar,sabit oran soru çözümü tyt,tyt,sabit oranlar kanunu bizim hoca.

SEE ALSO  Mol Kavramı ve Mol - Tanecik İlişkisi (Aydın Yayınları) 10. Sınıf - TYT - AYT | 10 sınıf kimya mol kavramı çözümlü sorular ile ilgili en eksiksiz bilgiye genel bakış

Sabit Oranlar Kanunu Soru Çözümü ( Palme Yayınları 1. Test ) 10. Sınıf – TYT.

sabit oranlar kanunu çözümlü sorular.

sabit oranlar kanunu çözümlü sorular içeriğiyle Impulsoutn ‘ın size verdiği içerikle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. Impulsoutn sabit oranlar kanunu çözümlü sorular hakkında bilgi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Bizim Hoca diyor ki:

  Sevgili gençler, son sorunun çözümü eksik çıkmış. Çözüm şu şekilde: X 4 kat artarken Y 5 kat artmış. Bu durumda X belirleyicidir ve Y de 4 katı oranında harcanır. 16 *4 = 64 g Y harcanır. 80-64= 16 gram Y artar. Soruda artan madde olmaması için diye sorduğuna göre; artan 16 gram Y ile 9 gram X birleşir. Bu nedenle artan madde olmaması için 9 gram X eklenmelidir. Cevap C seçeneğidir.

  Herkese iyi dersler… 😍😍😍

 2. Defne Korkmaz diyor ki:

  Hocam 12. Soruda 21 yerine 42 alsak sonuç 56 oluyor ama 42 de 84 ün 2 katı yani harcananlari 2 katına çıkarıriz neden böyle olmuyor?

 3. Emirhan Gülhan diyor ki:

  Derste çok kafa ağrıtan bir konu gibi gelmişti lakin çok iyi ve her soruyu ayrıntılı anlatmışsınız teşekkürler hocam!

 4. Mavi . diyor ki:

  Asla anlayamayacakmışım gibi hissediyordum hocam, anlatımınız gerçekten çok iyi çok güzel anladım.
  Teşekkür ederimmmm 💙💙💙.

 5. Sümeyra diyor ki:

  Kimyayı anlamış olmama mı şaşırayım yoksa hocanın çözdüğü sorular sayesinde test kitabımdan soru çözebildiğime mi yoksa direk kimyadan soru çözebildiğime mi karar veremedim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.