Bu makale, gercek sayi hakkındaki tartışmayı güncelleyecektir. gercek sayi hakkında bilgi ediniyorsanız, bu Reel(Gerçel) Sayılar makalesinde gercek sayi hakkında bilgi edinelim.

Reel(Gerçel) Sayılar içinde gercek sayi ile ilgili en ayrıntılı bilgileri sentezleyin

Aşağıdaki videoya göz atın

SEE ALSO  5. Sınıf Matematik | Doğal Sayılarda Toplama Çıkarma | 5 sınıf matematik toplama işlemi ile ilgili en eksiksiz bilgiyi özetleyin

Bu Impulsoutn web sitesinde, kendiniz için daha yararlı anlayış için gercek sayi dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. Impulso Utn web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Size en ayrıntılı değere katkıda bulunmayı umuyoruz, Kullanıcıların İnternet’e en doğru şekilde bilgi ekleyebilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  Üslü İfadeler Çalışma Sayfası | En doğru 6 sınıf üslü sayılar çalışma kağıdı ile ilgili tüm içerikler

Konuyla ilgili bazı içerikler gercek sayi

Video : Gerçek Sayılar Videoyu beğendiyseniz beğenmeyi ve abone olmayı unutmayın! Kanalı destekleyecek! Kanala Abone Olmak İçin: Sosyal Medya Kanalları; .

gercek sayi konusuyla ilgili görüntüler

Reel(Gerçel) Sayılar
Reel(Gerçel) Sayılar

Görüntülediğiniz Reel(Gerçel) Sayılar hakkında bilgi görüntülemenin yanı sıra, O zaman impulsoutn.net her gün hemen aşağıdaki diğer konuları keşfedebilirsiniz.

Daha fazlasını görün

SEE ALSO  8.SINIF KOZA YAYINLARI MATEMATİK DERS KİTABI ÖDEV SAYFA:121-122 | 8 sınıf matematik sayfa 121 hakkında en eksiksiz bilgiler

บgercek sayi ile ilgili bazı anahtar kelimeler

#ReelGerçel #Sayılar.

Tznalcn,Matematik,Üniversite,Kalkülüs,Calculus,Analiz,Calculus1soruçözümü,Reel Sayılar,Rasyonel Sayılar,Reel sayılar ders videosu,Tam sayılar,Doğal sayılar,Reel olmayan sayılar,İrrasyonel sayılar,Mutlak Değer,Gerçel,Gerçel sayılar,sayılar.

Reel(Gerçel) Sayılar.

gercek sayi.

gercek sayi içeriğiyle Impulso Utn güncellemelerinin sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağınızı umuyoruz.. Impulsoutn gercek sayi hakkında bilgi izlediğiniz için samimi teşekkürler.

 1. Hoca Gibi Hoca diyor ki:

  0 DOĞAL SAYI DEĞİL MİYDİ HOCAM?

  Bu konu hakkında instagramdan veya diğer mecralardan birçok soru geldi.🤔
  Cevap : Aksi söylenmedikçe 0'ı doğal sayı olarak kabul edebilirsiniz. Fakat bu 0'ın doğal sayı olduğu anlamına gelmez. Wikipedia doğal sayılar sayfasından gerekli incelemeyi yapabilirsiniz. Hepinize başarılar diliyorum! 💪https://tr.wikipedia.org/wiki/Do%C4%9Fal_say%C4%B1lar#:~:text=%C5%9Feklinde%20s%C4%B1ralanan%20tam%20say%C4%B1lard%C4%B1r.,Negatif%20de%C4%9Fer%20almazlar.

 2. Sule Yanik diyor ki:

  Bunlari zaten biliyoruz dedigi ne varsa bilmiyorum. Uzaylılar karşıma geçip şunları söylese aynı böyle şaşırırdım. O kadar bilmiyorum yani. Liseden mezun olalı 15 seneyi geçti.

 3. Kursad Dasdemirov diyor ki:

  Abi ellerine saglik yardimci oldu bana universite oyrencisiyim 1 sinif bizede boyle oyretiyorlar reel sayilardan basladik matematik bolumu okuyorum

 4. Taner dürüst diyor ki:

  Kesir şeklinde yazamadığımız sayılara irrasyonel sayılar denmez sayın hocam.irrasyonel sayılar rasyonel olmayan yani sonucunu tam olarak bilmediğimiz sayılardır.ayrıca rasyonel sayıların tanımını da eksik yaptınız.m/n kesir şeklinde yazılan,pay ve paydanın tamsayilardan oluştuğu ve paydanın sıfır olmadığı kesirlere rasyonel sayılar denir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.