Bu makalenin içeriği, tyt fizik madde ve özellikleri soru çözümü ile ilgili açıklama bilgilerini güncelleyecektir. tyt fizik madde ve özellikleri soru çözümü hakkında bilgi sahibiyseniz, bu Madde ve Özellikleri / Test Soruları – 1 makalesinde Impulso Utn ile tyt fizik madde ve özellikleri soru çözümü’yi keşfedelim.

tyt fizik madde ve özellikleri soru çözümü hakkında genel bilgiler en ayrıntılı Madde ve Özellikleri / Test Soruları – 1

Aşağıdaki klibi hemen izleyin

Bu Impulso Utn web sitesinde, sizin için daha yararlı veriler için tyt fizik madde ve özellikleri soru çözümü dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. Impulso Utn web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Size en ayrıntılı değeri getirmeyi umuyoruz, İnternetteki haberi en doğru şekilde kavrayabilmenize yardımcı olun.

Konuyla ilgili paylaşım tyt fizik madde ve özellikleri soru çözümü

Bu dersin tamamını anlattığımız 9. Sınıf Konuları TYT Fizik kitabını edinmek için – – ————- Kimya derslerimiz için: Bizimkimyamiz.com Kimya paket siparişi: Bizimkimyamizyayinlari.com madde ve özellikleri tyt, madde ve özellikleri sorusu, konu anlatımı, madde ve özellikleri testi, madde ve özellikleri osym, madde ve özellikleri soru çözümü, altug sun maddesi, altuğ sun tyt maddesi ve özellikleri.

SEE ALSO  Çembersel Hareket 9- Raylı Sistemler | çembersel hareket formül ile ilgili tüm en ayrıntılı bilgiler

Bazı görüntüler tyt fizik madde ve özellikleri soru çözümü konusuyla ilgilidir

Madde ve Özellikleri / Test Soruları - 1
Madde ve Özellikleri / Test Soruları – 1

Öğrendiğiniz Madde ve Özellikleri / Test Soruları – 1 hakkındaki içeriği okumanın yanı sıra, Sonra impulsoutn.net günde güncellenen diğer makaleleri hemen aşağıda keşfedebilirsiniz.

Yeni bilgi için burayı tıklayın

tyt fizik madde ve özellikleri soru çözümü ile ilgili öneriler

#Madde #Özellikleri #Test #Soruları.

SEE ALSO  How To Make $500 A DAY & Make Money Online For FREE With NO Website! | psi sembolü kopyala ile ilgili yeni güncellenen bilgilerin özeti

madde ve özellikler tyt,madde ve özellikleri soru konu anlatım,madde ve özellikleri test,madde ve özellikleri ösym,madde ve özellikleri soru çözümü,altuğ güneş madde,altuğ güneş tyt madde ve özellikleri.

Madde ve Özellikleri / Test Soruları – 1.

tyt fizik madde ve özellikleri soru çözümü.

tyt fizik madde ve özellikleri soru çözümü hakkındaki bilgilerle Impulsoutn sizin için güncellenen bilgilerle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. Impulso Utn tyt fizik madde ve özellikleri soru çözümü hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Hicran Aydin diyor ki:

  Hocam son soruda bir sıkıntı var sanki. Hacmi 6v olan kap 3t sürede doluyorsa her t süresinde 2v dolması lazım. Bundan dolayı her t sürede L den 2v/3 K den de 4v/3 akması gerekir. Ama biz direkt K dan 2,L den 1 litre akar dedik

 2. Ali Umut Şahin diyor ki:

  hocam basınç özkütle ye etki etmez mi ? 2. soruda ayda atmosfer basıncı olmadığından özkütle ayda farklı olmalı

 3. Resul Can Erol diyor ki:

  Hocam duyuyorsunuzdur biliyorum ama kalitelisiniz. Gerek kimya da gerek fizik konusunda size güveniyorum, kalite her zaman ayırt edici özellik olmuştur. :d sizle bir kere daha tekrar ve soru çözümü yapmaya başladım unutmadan çok teşekkürler gizli kalmadığınız için. 🙂

 4. Yürü Yakulum31 diyor ki:

  3.soruda K kabında 11dv L kabında 10dv buldum. 2 kap toplam 21dv ediyor. 3 e bölüp her birinde 7dv kalacak şekilde ayarlayınca K kapından 4dv L kabından 3 dv eksiliyor K/L den 4/3 yine çıkıyor.

 5. kjjijjj diyor ki:

  Hocam normalde youtube de beğendiğim hocaları arkadaşlara soyluyordum hem onlar yararlansın hem de sizler emeğinizin karşılığını alın ünlenin diye ta ki arkadaşın birinin bana enayi dediğini duyana dek enayilik olduğunu düşünmüyorum iyl olmayacaksn ne diyim k.b supersiniz ama onlar sizi hakketmiyor umarım hakkedenler sizi bulur çok mutluyum.

 6. Pınar diyor ki:

  hocam en azından 2. kitap için daha ayrıntılı anlatsanız olur mu bazı şeyler havada kalıyor gibi şimdiden teşekkürler

 7. F K diyor ki:

  hocam 3.soruda 24dv+24dc=48dv 3 kaba böler her birine 16dv verir buna bağlı olarak k da 2v l de 8/3 v olmaz mı hocam? siz 48dv yi dağıtmamışsınız eşit olarak, 8dv 8dv 16dv verdiniz 32dv yi paylaştırmışsınız.

 8. Sinan Gündüz diyor ki:

  hocam nihat bilgin tyt bitirdim ama alan denemesi çzerkende 5d2y veya 6d1y geliyor genellike nadiren full geliyor tekrar için bu kitaplar uygunmudur 2 haftaya düzenli bitirilir mi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.