Bu makale, içeriğinde family members ingilizce hakkında açıkça konuşacaktır. family members ingilizce ile ilgileniyorsanız, bu Kids vocabulary – Family – family members & tree – Learn English educational video for kids makalesinde family members ingilizce’yi Impulso Utn ile netleştirelim.

Kids vocabulary – Family – family members & tree – Learn English educational video for kids içindeki family members ingilizce ile ilgili en eksiksiz bilgilere genel bakış

Aşağıdaki videoyu izleyin

SEE ALSO  PARTS OF THE BODY / İngilizce Vücudun Bölümleri Şarkısı | ingilizce vücudun bölümleri hakkında yeni güncellenen bilgilerin özeti

Bu impulsoutn.net web sitesinde, kendiniz için daha değerli anlayış için family members ingilizce dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. Impulsoutn sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, En eksiksiz bilgiyi size getirmeyi umuyoruz, Kullanıcıların internetteki bilgileri olabildiğince çabuk güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

family members ingilizce ile ilgili bazı içerikler

Çocuklar için kelimeler – Aile – Aile üyeleri hakkında – Çocuklar için İngilizce öğrenin – İngilizce eğitim videosu Bu “Çocukların Kelime Bilgisi” kategorisi tematik olarak gruplandırılmıştır. Umarız kanal videolarımızla ders çalışmaktan keyif alırsınız. İyi eğlenceler ve kanalımıza abone olun. Ardından, daha çeşitli İngilizce eğitici animasyon videoları bulabilirsin. ★ YouTube’da bize abone olun: — Başlık: Aile — Merhaba! Ailemi tanıştırayım. Benim. ben O benim babam. O benim annem. baba baba anne anne Onlar benim ailem. ebeveynler ebeveynler O benim kardeşim. O benim kardeşim. erkek kardeş erkek kardeş kız kardeş O benim dedemdir. O benim büyükannem. büyükbaba büyükbaba büyükanne büyükanne Onlar benim büyükannem ve büyükbabam. dedesi, dedesi, dedesi O benim amcamdır. Ah, o benim de amcam. amca amca O benim halam. teyze teyze o benim kuzenim. kuzenim kuzenim ailem Onlar benim aile üyelerim. Onları seviyorum! “English Singsing”e göz attığınız için teşekkürler. © Amanta Inc.

SEE ALSO  3 Sınıflar Geometrik Şekiller | En iyi ingilizce geometrik şekillerin isimleri ile ilgili genel bilgiler

family members ingilizce içeriği ile ilgili bazı resimler

Kids vocabulary - Family - family members & tree - Learn English educational video for kids
Kids vocabulary – Family – family members & tree – Learn English educational video for kids

Görüntülediğiniz Kids vocabulary – Family – family members & tree – Learn English educational video for kids hakkındaki haberleri bulmanın yanı sıra, Ardından, Impulso Utn her gün yayınlanan daha fazla bilgiyi hemen aşağıda okuyabilirsiniz.

SEE ALSO  9. Sınıf İngilizce Ses Dosyaları - Track 11 - Relearn - Ders Kitabı Cevap Anahtarı (Sayfa 39) | ingilizce ders kitabı 11 sınıf cevap anahtarı ile ilgili genel bilgiler en doğru

Daha fazlasını burada görün

family members ingilizce ile ilgili öneriler

#Kids #vocabulary #Family #family #members #amp #tree #Learn #English #educational #video #kids.

English Singsing,English singing,ESL program,ESL song,for kids,for ESL learners,learning English,ESL English,English study,English for kids,English animation,English cartoon,English story,kids animation,English educational video,English education,kids education,ESL education,ESL,EFL,kids vocabulary,kids word,vocabulary,words,kids words,ESL vocabulary,ESL vocab,kids vocab,English vocab,English words,family,family members,family tree.

Kids vocabulary – Family – family members & tree – Learn English educational video for kids.

family members ingilizce.

family members ingilizce hakkındaki bilgilerle Impulsoutn ‘ın size verdiği bilgilerle, size değer getireceğini umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. impulsoutn.net family members ingilizce hakkında bilgi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.