Bu makalenin bilgileri günlük aktiviteler ingilizce etrafında dönecektir. günlük aktiviteler ingilizce’yi arıyorsanız, bu İngilizce Günler, Aylar, Mevsimler – Ders 24 makalesinde impulsoutn.net’da günlük aktiviteler ingilizce’yi tartışalım.

içindekiler

günlük aktiviteler ingilizce ile ilgili bilgileri en doğru şekilde İngilizce Günler, Aylar, Mevsimler – Ders 24 sentezleyin

Aşağıdaki klibi hemen izleyin

Bu Impulsoutn web sitesiyle, sizin için daha yararlı veriler için günlük aktiviteler ingilizce dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. impulsoutn.net sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, En eksiksiz bilgiyi size getirme arzusuyla, Kullanıcıların internette haberleri mümkün olduğunca çabuk yakalayabilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  6.SINIF İNGİLİZCE UNIT 1 LIFE DİNLEME METİNLİ SAYFA 9-20 EBA SİSTEMİ ÜNİTE 1 TAM | Yeni güncellenen ingilizce ders kitabı sayfa 12 ile ilgili içeriğin özeti

günlük aktiviteler ingilizce ile ilgili birkaç açıklama

Bazı görüntüler günlük aktiviteler ingilizce konusuyla ilgilidir

İngilizce Günler, Aylar, Mevsimler – Ders 24

Okuduğunuz İngilizce Günler, Aylar, Mevsimler – Ders 24 hakkında haberleri bulmanın yanı sıra, O zaman Impulso Utn günlük güncelleme yapan diğer birçok konuya bakabilirsiniz.

Daha fazlasını burada görün

günlük aktiviteler ingilizce ile ilgili bazı öneriler

#İngilizce #Günler #Aylar #Mevsimler #Ders.

SEE ALSO  4.Sınıf 7.Ünite Jobs | Seslendirmeli, Örnek Cümleli Kelimeler - 2.Bölüm | 4 sınıf ingilizce 7 ünite hakkındaki tüm bilgiler en eksiksiz olanıdır.
[vid_tags].

İngilizce Günler, Aylar, Mevsimler – Ders 24.

günlük aktiviteler ingilizce.

günlük aktiviteler ingilizce bilgisiyle Impulso Utn ‘ın size verdiği bilgiyle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. Impulsoutn günlük aktiviteler ingilizce hakkındaki makaleyi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederim.

 1. Celalettin Geçgel diyor ki:

  2. Answer Tuesday comes after Monday
  3. This month is June.
  4. Next month is July.
  5. Winter is a very cold season
  6. The season before winter is autumn.

 2. Petese S!ken PopCat diyor ki:

  Hocam çok teşekkür ederim konuyu okulda hiç anlayamamıştım sizin sayenizde anladım çok teşekkürler. 🙂

 3. Yildiz Güçlüer diyor ki:

  2 What day comes after monday = tuesday
  3 This month is march
  4 Next month is february
  5 Winter is a very cold season
  6 The season before winter iş fall

 4. Yagmur Kochan diyor ki:

  Çok iyi anlatiyin okulda hocanın anlatıklari başka bir derse girdiğimde unutuyorum ama sizin anlattıklarınız aklama kazındı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.