Makalenin içeriği birinci dereceden iki bilinmeyenli denklemler 8 sınıf hakkında açıklığa kavuşacak. birinci dereceden iki bilinmeyenli denklemler 8 sınıf hakkında bilgi ediniyorsanız, bu İKİ BİLİNMEYENLİ DENKLEMLER

içindekiler

ŞENOL HOCA içindeki birinci dereceden iki bilinmeyenli denklemler 8 sınıf hakkında genel bilgiler en doğru şekilde

Videoyu şimdi buradan izleyin

Bu impulsoutn.net web sitesinde, kendiniz için daha değerli verilere sahip olmak için birinci dereceden iki bilinmeyenli denklemler 8 sınıf dışında bilgi ekleyebilirsiniz. Impulso Utn web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en ayrıntılı değeri sunmayı umuyoruz, Kullanıcıların internetteki bilgiyi en doğru şekilde güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  5. Sınıf Bursluluk Sınavı 2020 Konuları | En eksiksiz bursluluk sınavı 5 sınıf ile ilgili genel bilgiler

birinci dereceden iki bilinmeyenli denklemler 8 sınıf ile ilgili birkaç açıklama

8. SINIF KANALIMIZA ABONE OLUN: .

Bazı resimler birinci dereceden iki bilinmeyenli denklemler 8 sınıf içeriği ile ilgilidir

İKİ BİLİNMEYENLİ DENKLEMLER | ŞENOL HOCA
İKİ BİLİNMEYENLİ DENKLEMLER | ŞENOL HOCA

ŞENOL HOCA hakkında bilgi görüntülemenin yanı sıra, Ardından impulsoutn.net Güncellemeyi hemen aşağıda olan daha fazla makale okuyabilirsiniz.

Yeni bilgi için burayı tıklayın

บbirinci dereceden iki bilinmeyenli denklemler 8 sınıf ile ilgili bazı anahtar kelimeler

#İKİ #BİLİNMEYENLİ #DENKLEMLER #ŞENOL #HOCA.

SEE ALSO  2.SINIF PARA PROBLEMLERİ | para problemleri ile ilgili tüm en ayrıntılı içerik

matematik,geometri,ders,konu,anlatımı,tyt,yks,lgs,şenolhoca,İKİ BİLİNMEYENLİ DENKLEMLER.

İKİ BİLİNMEYENLİ DENKLEMLER | ŞENOL HOCA.

birinci dereceden iki bilinmeyenli denklemler 8 sınıf.

birinci dereceden iki bilinmeyenli denklemler 8 sınıf içeriğiyle Impulsoutn ‘ın sağladığı içerikle, size değerler getireceğini umarak daha fazla yeni bilgi ve bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. Impulsoutn birinci dereceden iki bilinmeyenli denklemler 8 sınıf hakkında bilgi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Eren Küçüker diyor ki:

  Hocam bir tahtaya geçseniz.Kağıt israfını gördükçe içim acıyo sizinki gibi kaleme ismini yazıp çok tutuyo diye mat.dersleri çekip tonla kağıt israf eden bir sürü kanal oluşuyo ayrıca teşekkür ederim.

 2. hatice yumurtacı diyor ki:

  Hocam bazı yerleri sorunun bitmesine yakın çok hızlı anlatip geçiyorsunuz biraz daha yavaş anlatırmısınız (sonlarda sadece) 🙂

 3. MUSTAFA ENES diyor ki:

  hocam soruları çıkardım ve baktım olum bune dedim ya kendi kendime bize teogu kaldırıp inek gibi çalıştıracaklar dedim ve kalbim yerinde çıktı çıkacaktı bu arada hocam hemen siz yayınladınız cevapları ve görüm az bi çalışmada yeterli olacakmış ve kalbim eski performansla çalışmaya devam etti anem dediki izlerken keşke bu videoyu görmeseydinde böyle çalışsaydın ortalaman 100 olurdu dedi çünkü evden okula ders çalış çalış gece 1 e kadar bile çalışmıştım 1 kere hocam bu arada bir gün kendimi denedim ve 1050 soru çözdüm sabah:6:00 akşam :19:00 a kadar ama ondan sonra baş ağrısıyla yattım ama 68 yanlışım çıktı sizce iyimi okur musunuz yada kalpler misiniz hocam lütfen bu kadar yazmak için bile uğraştım hocam gencoya bu arada selamlar

 4. Burak Erol diyor ki:

  Şenol hocam sizden allah razı olsun.Bu konuda çok zorlanıyordum, sizi izledikten sonra hala zorlanıyorum ama sizin canınız saolsun hocam.

 5. Nafi Katar diyor ki:

  Hocam sizin kitaplarınızın 4 tanesi bende var ha bide cocuklar bildiğini çok zor sorulu kaynaklar varsa önerirmisiniz lütfen zor soru çözmeyi seviyom

 6. Kanatlı Limon diyor ki:

  Hocam soruları daha dikkatli çözmelisiniz eksik bırakıyorsunuz. Mesele (x,y) ikili sıralıları soruyordu ama siz sadece x'i buldunuz, y'yi bulmadınız.

 7. SÖZ Kızı diyor ki:

  Bizim hocamız keyfi olunca dersi iyi anlatıyor keyfi olmayınca bir kere anlatıp bırakıyor o yüzden şu matematikten hiç bir şey anlayamıyorum.Sınav sorularını zor soruyor inanmayacaksınız ama çözerken bile şaşırıyor ben matematikden resmen soğumuş durumdayım.Sınıfça mattan battık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.