Bu makalenin içeriği kuantumlu olmak ne demek hakkında açıklama sağlayacaktır. kuantumlu olmak ne demek ile ilgileniyorsanız, bu Her Şeyi Unut! – Kuantum Fiziği: Başlangıç #12 makalesinde kuantumlu olmak ne demek hakkında bilgi edinelim.

Yakın zamanda güncellenen Her Şeyi Unut! – Kuantum Fiziği: Başlangıç #12’da kuantumlu olmak ne demek ile ilgili içeriğin ele alınması

Şimdi aşağıdaki videoyu izleyin

SEE ALSO  DALGALAR 1 KONU ANLATIMI 15dk da! [ DETAYLI ] ( ANLAMA GARANTİLİ ) | 10 sınıf dalgalar özet ile ilgili en eksiksiz bilgileri özetleyin

Bu Impulso Utn web sitesinde, sizin için daha yararlı anlayışa sahip olmak için kuantumlu olmak ne demek dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. Impulso Utn sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en iyi değeri sunma arzusuyla, İnternetteki haberi en doğru şekilde kavrayabilmenize yardımcı olun.

Paylaşım konuyla ilgilidir kuantumlu olmak ne demek

Bu zamana kadar Newton’dan yola çıktık, hatta daha önce Einstein’a geldik. Klasik Fizik hakkında konuştuk. Einstein, Newton’un eksikliklerini düzeltti. Ve bir noktada evreni anladığımızı düşündük. Her şey mükemmeldi. Galaksilerin, yıldızların, tüm gök cisimlerinin, dünyadaki her şeyin nasıl hareket ettiğini ve ne tür kurallarla yaşadığını anladığımızı düşündük. İnsanlık bir tür “her şeyin teorisi” ile ortaya çıkmıştı. Fakat. Daha fazla yanılamazdık. Her şeyin güncelliğini yitirdiği KUANTUM dünyasına hoş geldiniz. #quantumphysics #quantummechanics #quantum VİDEO METİN VE KAYNAKLARIM: ► BebarScience (İngiliz Kanalı): ► BebarWissen (Alman Kanalı): ► BebarBilim Discord Sunucusu: İçerikler ayrıca “aklingolgesi.com” da: ► Patreon’u desteklemek için bebar bilimi Ayrıca takip edin sosyal medya: Instagram ► Twitter ► Facebook ► Tüm Videolar ► Yeni videoları kaçırmamak için ► Oynatma Listeleri: Dünyayı Değiştirecek Teknolojiler ► Psikoloji ► Teknoloji ve Gelecek ► Eğitim ► .

SEE ALSO  Hareket | TYT Fizik #Kamp2022 #tyt2022FİZ4 | hareket kuvvet konu anlatımı ile ilgili en eksiksiz bilgilerin özeti

kuantumlu olmak ne demek hakkında bilgi ile ilgili resimler

Her Şeyi Unut! - Kuantum Fiziği: Başlangıç #12
Her Şeyi Unut! – Kuantum Fiziği: Başlangıç #12

İzlediğiniz Her Şeyi Unut! – Kuantum Fiziği: Başlangıç #12 hakkında haberleri bulmanın yanı sıra, Ardından, impulsoutn.net her gün yayınladığı daha fazla bilgiyi hemen aşağıda okuyabilirsiniz.

SEE ALSO  Uygulamasız Palme Çözümleri Nasıl Izlenir ? | test okul 9 sınıf fizik yaprak test cevapları ile ilgili güncellenmiş bilgileri kapsama

Burayı tıklayın

kuantumlu olmak ne demek ile ilgili birkaç anahtar kelime

#Şeyi #Unut #Kuantum #Fiziği #Başlangıç.

kuantum fiziği,kuantum,kuantum mekaniği,kuantum evreni,atom,atomaltı parçacık,parçacık fiziği,atom fiziği,fizik,fizik nedir,kuantum nedir,kuantum fiziği nedir,albert einstein,max planck,planck sabiti,niels bohr,erwin schrödinger,werner heisenberg,parçacık,atom nedir,ışık,renk.

Her Şeyi Unut! – Kuantum Fiziği: Başlangıç #12.

kuantumlu olmak ne demek.

kuantumlu olmak ne demek içeriğiyle Impulso Utn ‘ın size verdiği içerikle, size değerli olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. Impulso Utn kuantumlu olmak ne demek hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Ender diyor ki:

  Kuantum fiziği ile ilgili serinin tamamını izledim. Şimdi kendi kendime sorular soruyorum. Acaba evren aslında var olmayan, bize izlettirilen bir şey mi? Biz bakarsak atomlar belli bir düzene girip maddeleri oluşturuyor. Bakmanın dışında diğer duyusal organlarımızla algıladığımız bir evren de var tabi. Ancak bir binaya baktığımızda o binayı hep aynı şekilde görüyoruz. Bu da akıl sağlığımızı yitirmememiz için gerekli bir şey tabi. Milyonlarca soru ve cevap üretilebilir bu konu üzerine.

 2. SunStorm© diyor ki:

  Einstein'in imkansız dediğini Türk profesör başardı!

  Cambridge Üniversitesi'nde, kuantum fiziği üzerine çalışan genç Türk bilim İnsanı Prof. Dr. Mete Atatüre, Einstein'ın ve diğer bilim insanlarının ölçülmesi imkânsız olarak kabul ettiği “ışık seviyesinin gürültü ölçümünü " başarıyla yaparak adını tarihe yazdırdı.

  "Işığı sıkıştırma" olarak adlandırılan yöntemle ölçümü uygulayan Prof. Dr. Mete Atatüre, bunu yaparken atomdan tam 100 kat daha küçük bir süper atom elde etti. Atatüre, çalışmasıyla İngiltere’nin en prestijli ödülü Thomas Young ödülü ve madalyasına layık görüldü.

 3. Mücellin KURT diyor ki:

  Bu kadar cahil miyim yaaa? 1 Araba laftan KUANTUM için birşey anlamadım. KUANTUM dan başka her şey vardı.
  KUANTUMUN basir anlatışı 3 cumledir

 4. Bilge Gökhan Kaya diyor ki:

  Hocam sizinle görüşmemiz gerekiyor. Rehber demişsiniz james clerk videosunda fakat fazla bir zaman kalmadı. Yardıma ihtiyacım var çok acil. Mutlak ilim fayda etmiyor çünkü.

 5. Cehalet Zindanı Günlükleri diyor ki:

  james webb fotolarına benzer görseller gördüm sanki. ve üç yıl önce çekilmiş bir video bu????

 6. Emrah Harmanci diyor ki:

  Enerji aldığında, elektronun toplam kütlesi değiştiğinden, yörüngesi değişiyor olabilir mi acaba? Stabil hale gelmek içinde enerji yaymak zorunda tekrar. Klasik fizik yani aslında 🙂

 7. Kraunchh diyor ki:

  Albert Einstein "Tanrı zar atmaz" derken kendim düşüncem bu arada. Dini bir atıf yapmıyor hiç değil yani alakası yok. Demek istediği Güç enerji şansa birşey yapmaz herşey sistemli matematiksel fiziksel vs vs kuralları vardır diyor. Bohr ise gücün enerjinin ne yapacağına sen ben karar veremeyiz Quantum mekaniğini burada kapatalım diyor gibi yani teslim oluyor Bohr. Aslında Albert da mektup yazdığı matematikçiye içini döküyor karşımızda bir güç var ve sürekli öğrenmeye çalışıyoruz bir sonraki adım ise zorluyor bizleri gibisinden dert yanıyor aslında Albert da burada teslim oluyor yani arka tarafın Quantum sisteminin bilgilerini görmek zorlaşıyor her iki profesörlerin benim anladığım bu 🙂

 8. memduh canbey diyor ki:

  Her nesne kendi kuantumu kadar anlaşılırkdır.Tıpkı benzeri ılma durumu kıasa devre ile bütünhm evrenien patlaması olabilir. Ellaeh fikririn parçası olmak kendi yalnızlığının aranışına akıl erdirme eşiğiyse her Allah'ta sen olma noktasıdır asıl anananı oacama kadtark kapsamlı sonsuzluğu gençesk açıklayıcılıkta bir kıyamet dayanıklllıığına ulaşymaylma kurulacak zamanm saati saati yakalanmışır. ve Kuantuim bunma ayaalanmış göze almaların bieriecikliğeine ulaşmış olmaktır.Yani Allaüh fikri işbaşında yakalanmıştır. Kuantımun aşırması eilae değeğl aşılması ile konusu yakalanmış konumun gerçekliği ile yaratılmayı yakalamış bir suç üstü yakalanmmıştır. tüm beyinsel cehennemlerin söndürülecek ateşi ile döngüsel ilkelliği dili çözülmüşlükle aşılacaküır insan halinin kendisine gelen sıra gereği!

 9. memduh canbey diyor ki:

  Bütün doığrum insaanmlarınm sayısınma göre kiantum kiumlugu uli itiukeitlenmmişliğimizi anlarsak!! kuantumsulb ksimliğin bulunması gibi bir durum tahayyülü gibi bir sırrın çözülmenmiş gerçekliğine aerişilmişlik bütün buluşlarınm en ortak halinin tanımı olan Allaaahıon, inmsbanm elieyleyaratmış olaak insanlıks ve ğgünm hiç birk rperdtesi olmayanm zamanm boygtg<<<<<<<<<7geleceğe kadar geçmeiş olanmın yeniden yaratılış formiuyla yeni yaşam boyutunda şekilleneceğimiz yenie evrenler yaratacağız Allahın kapsam alanını kaldığı yerden ötelere gitmek için! Kuantumik algı boyutunda yaratılalığı nı sonmsuzluk formunmda şekillemiş bir gerçeks geleceği yaratacak insanlık.

 10. selami diyor ki:

  Belirsizlik ilkesi ve ehli sünnet vel cemaatin kader açıklaması arasında tam bir örüntü vardır. Ehli sünnet vel cemaat kaderin cebri determinizmaya bağlı bırakmamış ve olay olana kadar hep belirsiz kabul etmiş. Yani mechullük bir olgudur.

 11. Eda J diyor ki:

  Bu kanalı ayt fizik çalışırken bir ders kanalının yorumlarında görmüştüm öneri üzerine geldim. O kişi kimdi bilmiyorum ama Allah razı olsun umarım sınavda istediği sıralamayı elde eder ve inşallah ben de. 🙂 Müfredat fiziği değil ama gerçek Fizik kesinlikle mükemmel derecede etkileyici bir alan. Fiziği sevmeye başlıyorum. çok teşekkürler <3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir