Makalenin konusu la fontaine fabl kısa ile ilgili olacaktır. la fontaine fabl kısa hakkında bilgi ediniyorsanız, bu Güvercin İle Karınca La Fontaine Masalları ,Sesli Hikaye Dinle makalesinde Impulsoutn ile la fontaine fabl kısa’yi tartışalım.

Güvercin İle Karınca La Fontaine Masalları ,Sesli Hikaye Dinle içindeki la fontaine fabl kısa ile ilgili bilgileri en doğru şekilde sentezleyin

Aşağıdaki klibi hemen izleyin

SEE ALSO  Verilen Şiir Hangi Döneme Ait | 11 sınıf edebiyat şiir dönemleri hakkında en iyi bilgiyi kapsama

Bu impulsoutn.net web sitesinde, sizin için daha değerli verilere sahip olmak için la fontaine fabl kısa dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. impulsoutn.net web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en ayrıntılı değeri sunmayı umuyoruz, Kullanıcıların internetteki bilgileri olabildiğince çabuk güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

la fontaine fabl kısa ile ilgili birkaç açıklama

Güvercin ile karıncanın hikayesi, güvercin ile karıncanın hikayesi La Fontaine’in Masalları, Onların Hikayeleri – GÜVERCİNLİ KARINCA Bu peri masalında hayvanlar küçük ama işleri hala büyük. Bir güvercin su içiyordu, Sakin bir derenin kıyısında. Ve su içmeye çalışan zavallı bir karınca dereye düştü, Çabalıyor, Kıyıya ulaşabilir mi, nereye! Güvercin acıdı, Suya saman attı, Çöp iskele oldu, karınca bindi, kurtuldu. Sonra bir serseri ortaya çıktı, Yalınayak, elinde tüfek. Güzel güvercini görünce “Yaşadık” dedi ve tüfeğini okşadı. Haşlanmış mı kızartılmış mı diye düşünürken karınca topuğunu ısırdı. Uf deyip hareket ettiğinde, gökyüzünü yapan Güvercin kardeş. Akşam yemeği için güvercin ha? Soğanlı ekmek neden yetmiyor? Lafonten Hikayeleri La Fonten Hikayeleri Masal Hikayeleri Jean de La Fontaine .

SEE ALSO  Dil Dışı Göstergeler | En doğru dil dışı göstergeler ile ilgili içeriğe genel bakış

Bazı fotoğraflar la fontaine fabl kısa ‘in içeriği ile ilgilidir

Güvercin İle Karınca La Fontaine Masalları ,Sesli Hikaye Dinle
Güvercin İle Karınca La Fontaine Masalları ,Sesli Hikaye Dinle

Görüntülediğiniz Güvercin İle Karınca La Fontaine Masalları ,Sesli Hikaye Dinle hakkında haberleri görüntülemenin yanı sıra, Ardından, Impulso Utn günde güncellenen diğer makaleleri hemen aşağıda arayabilirsiniz.

SEE ALSO  Niyet Enerjisini Doğru Aktarmanın On Yolu | doğrudan aktarma nedir ile ilgili tüm bilgiler ayrıntılı olarak

Daha fazla haberi burada görün

la fontaine fabl kısa ile ilgili anahtar kelimeler

#Güvercin #İle #Karınca #Fontaine #Masalları #Sesli #Hikaye #Dinle.

La Fontaine Masalları,Hikayeleri,Güvercin İle Karınca,Sesli Hikaye Dinle.

Güvercin İle Karınca La Fontaine Masalları ,Sesli Hikaye Dinle.

la fontaine fabl kısa.

la fontaine fabl kısa içeriğiyle Impulsoutn sizin için güncellenen içerikle, size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacaktır. impulsoutn.net la fontaine fabl kısa hakkındaki makaleyi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.