Bu makale içeriğinde 10 sınıf fizik elektrik ve manyetizma tartışacak. 10 sınıf fizik elektrik ve manyetizma ile ilgileniyorsanız, bu Elektrik ve Manyetizma – Elektrik Akımı makalesinde 10 sınıf fizik elektrik ve manyetizma’yi Impulso Utn ile netleştirelim.

Elektrik ve Manyetizma – Elektrik Akımı içindeki 10 sınıf fizik elektrik ve manyetizma ile ilgili içeriği en ayrıntılı şekilde özetleyin

Aşağıdaki videoya göz atın

Bu impulsoutn.net web sitesiyle, sizin için daha yararlı verilere sahip olmak için 10 sınıf fizik elektrik ve manyetizma dışında bilgi ekleyebilirsiniz. impulsoutn.net sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Sizin için en ayrıntılı değeri sağlama arzusuyla, Kullanıcıların internette bilgileri mümkün olduğunca çabuk yakalayabilmelerine yardımcı olun.

Bazı açıklamalar 10 sınıf fizik elektrik ve manyetizma ile ilgilidir

10.sınıf fizik tyt elektrik ve manyetizma – elektrik akımı Yeni videolar için ► Tüm videoların PDF dökümanları: Güncel Kitaplar için: Güncel Yönlendirme Videoları: TYT Fizik Soru Bankası için: Güncel Genel İnceleme Videoları için: Dicikoç 🙂 iOS: Android: Geldik Öğretmenler Medyada Sosyal : Facebook : Instagram: Twitter : .

SEE ALSO  Fiziğin Doğası (TYT)- Konu Anlatımı ve Soru Çözümü | ygs fiziğin doğası konu anlatımı ile ilgili en ayrıntılı bilgilerin özeti

10 sınıf fizik elektrik ve manyetizma Hakkında Bilgilerle İlgili Görüntüler

Elektrik ve Manyetizma – Elektrik Akımı

Okuduğunuz Elektrik ve Manyetizma – Elektrik Akımı hakkındaki haberleri keşfetmenin yanı sıra, Ardından Impulso Utn her gün aşağıda yayınlanan daha fazla içeriği okuyabilirsiniz.

Daha fazla haberi burada görün

SEE ALSO  7)Barış AKINCIOĞLU - Katı Basıncı (TYT-Fizik) 2022 | basınç tyt ile ilgili en eksiksiz bilgilere genel bakış

10 sınıf fizik elektrik ve manyetizma ile ilgili birkaç öneri

#Elektrik #Manyetizma #Elektrik #Akımı.

Hocalara Geldik,YGS,LYS,DGS,KPSS,Sınav,Soru Çözümü,Soru,Hoca,Konu Anlatımı,Üniversite,ÖSYM,Lise,Deneme Sınavı,Deneme,Fizik,Canlı Yayın,Test,Okul,tyt,yks,ayt,elektrik ve manyetizma,elektrik akımı,güncel elektrik akımı,yks elektrik akımı,2020 elektrik akımı,tyt fizik,fizik konu anlatımı,yks 2020.

Elektrik ve Manyetizma – Elektrik Akımı.

10 sınıf fizik elektrik ve manyetizma.

10 sınıf fizik elektrik ve manyetizma içeriğiyle Impulsoutn ‘ın sağladığı, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. impulsoutn.net 10 sınıf fizik elektrik ve manyetizma hakkında bilgi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Fethiye Sarıtaş diyor ki:

  16:15 de ikinci ampermetreyi hesaplarken i1 kısmından geçen akımı da hesaba kattınız ve 2. ampermetreyi buldunuz anlamadığım kısım neden i1 de ki akımı da hesaba katıp A2 yi buldunuz? Lütfen cevap verin lütfeen

 2. Zeynel Akbaba diyor ki:

  Hoca fizik dersini anlatmaya başlıyor evet anladım diyorum soruyu yatıştırıyorum bi bakıyom tahta sayılarla dolmuş galiba hiç anlamıyacağım 😕

 3. abella✨ diyor ki:

  hocam kusura bakmayın ama bu anlatmak değil sadece ordakini okuyup geçtiniz ne bir ispat yaptınız ne açıkladınız

 4. blackpink lisa fan 😍😍 diyor ki:

  genclik sizde ogretmenlerinizin yaninda hocam anladim diyipte anlamayanlardanmisiniz dogru adres 👍👍👍

 5. For Education 133 diyor ki:

  9'da Fizik ile aram bozuktu. Ama Fizik'e, okuduğum birkaç kitaptan, merakım arttı, 10.sınıfta ilk konu buydu ve bunu takip ettim. Işlemler zorlamıyordu ve Fizik dersini çabucak sevdim. 50lik notlardan 100lük notlara geldim hocam, şuan dilciyim ve geçen yıl Fen Bilimleri ile pek ilgilenemedim. O zamanlarda sanki beynimin açılıp o bilgilerin sokulduğunu hissediyordum ve halen o hissiyat değişmedi hocam, ağzınıza sağlık. Yeniden başlıyorum bakalım, Fizik'i yine patates edecem. Haydi bismillah!

 6. Gizem Cihan diyor ki:

  Matematikte de mantıkta elektrik devrelerini kullanıyorduk.İşte anahtar kapalıdır akım geçecek doğruluk değeri 1, anahtar açıktır geçmez 0 ,seri bağlanırsa ve bağlacı , paralel bağlanırsa veya bağlacı şu üçgenlerin yerine de 6 ve (12 veya (3 ve 3))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir