Makale içeriğinde bizimkimyamiz tartışacak. bizimkimyamiz hakkında bilgi ediniyorsanız, bu Bizim Kimyamız Nedir ? TYT / AYT Neler Yapmalı Neler Yapmamalıyız? makalesinde bizimkimyamiz’yi keşfedelim.

bizimkimyamiz ile ilgili bilgileri en ayrıntılı şekilde Bizim Kimyamız Nedir ? TYT / AYT Neler Yapmalı Neler Yapmamalıyız? kapsar

Videoyu şimdi buradan izleyin

SEE ALSO  Faz diyagramları kritik sıcaklık gaz ve buhar farkı | En doğru 11 sınıf kimya faz diyagramları ile ilgili tüm bilgiler

Bu impulsoutn.net web sitesiyle, sizin için daha yararlı verilere sahip olmak için bizimkimyamiz dışında bilgi ekleyebilirsiniz. Impulso Utn sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Size en doğru değeri getirme arzusuyla, Kullanıcıların internette haberleri mümkün olduğunca çabuk yakalayabilmelerine yardımcı olun.

bizimkimyamiz ile ilgili bazı içerikler

#tyt #ayt #kimya Merhaba! Sistemimiz hakkında TYT AYT Süreci ile ilgili çok çeşitli konularda sohbet benzeri bir video hazırladık. İzlemenin keyfini çıkarın. Kimya derslerimiz için : Bizimkimyamiz.com Instagram : .

SEE ALSO  0 KİMYA CHALLENGE ! TAKIM PASLAŞAMIYOR 🤣 ! FUT DRAFT 22 | 0 kimya ile ilgili en ayrıntılı bilgileri kapsayan

bizimkimyamiz içeriği ile ilgili bazı görüntüler

Bizim Kimyamız Nedir ? TYT / AYT Neler Yapmalı Neler Yapmamalıyız?
Bizim Kimyamız Nedir ? TYT / AYT Neler Yapmalı Neler Yapmamalıyız?

Okuduğunuz Bizim Kimyamız Nedir ? TYT / AYT Neler Yapmalı Neler Yapmamalıyız? hakkında haberleri görüntülemenin yanı sıra, Ardından, Impulso Utn ‘nin hemen her gün yayınladığı diğer içeriği okuyabilirsiniz.

SEE ALSO  Monitörlerde Yenileme Hızı ve Tepki Süresi Nedir? | tepkime hızı nedir ile ilgili en eksiksiz bilgileri özetleyin

Yeni bilgi için burayı tıklayın

บbizimkimyamiz ile ilgili bazı anahtar kelimeler

#Bizim #Kimyamız #Nedir #TYT #AYT #Neler #Yapmalı #Neler #Yapmamalıyız.

eğitim,sinav,tyt,ösym,ayt,diş,tıp,yks,kimya.

Bizim Kimyamız Nedir ? TYT / AYT Neler Yapmalı Neler Yapmamalıyız?.

bizimkimyamiz.

bizimkimyamiz bilgisiyle Impulsoutn ‘ın sağladığı bilgiyle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla yeni bilgi ve bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. Impulsoutn bizimkimyamiz hakkında bilgi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. BüşrAlien diyor ki:

  Morallerim bozulmuştu şu videoyu bir daha izleyeyim dedim. Çok teşekkür ederim Alaittin hocam ve Altuğ hocam. Sizin de bayramınız kutlu olsun :))

 2. Fatih Dalgic diyor ki:

  Hocam sizi yeni keşfettim fiziğim 0 sizden başlasam kimyayi da satin alsam ogrenebilirmiyim matematik saglam ama fen derslerinden cok korkuyorum insallah gorursunuz

 3. Uygar Akmermer diyor ki:

  21:08 Geçen sene ayt denemelerinde fizikten 3-4 net yaparken sınavda Elektrik ve Manyetizma bilmeden 10-1 yaptım. Gereksiz kasıntı sorular çözmenin bir anlamı yok. Ösym özellikle Fen kısmında tamamen temel kavramlar üzerine yoğunlaşmış durumda Matematik için gerçekten çok farklı tarzda sorular çözmek ve pratik yapmak gerekiyor fakat benim görüşümce fen bölümünde ki başarı fazla soru çözmekten ziyade konuyu tam anlamıyla kavramaktan geçiyor.

 4. Esra a diyor ki:

  Merhabalar, acaba Ertan hoca da olduğu gibi sizde de iki kullanıcılı paketleriniz var mı ya da kitaplarınızı ayrı olarak satın alabiliyor muyuz? İkizimle kullanmak istiyoruz iki kitap alıp bir video dersle ilerleyebilir miyiz?

 5. Ergün Balcı diyor ki:

  Hocam fizik anlatmayı düşünüyor musunuz bu yıl bir de toplu alimda indirim yapar msiiniz tamamını alanlara

 6. Ceren diyor ki:

  hocam soruları çözerken şok geçirdim. benim de 12 doğru 2 yanlışım çıktı. şu malum kondansatör sorusunu sonradan değiştirdim. ayt de tyt de aynı denemelerim gibi geldi. malesef 10k civarı gelecek. mühendislik için de nokta atışı üniversiteler gerekiyor. mezuna kalırsam top kanalım siz olacaksınız herhalde. teşekkür ederiz.

 7. Esraaa diyor ki:

  hocam Behzat rasulinin fizik halisiniz yeminle .bu arada son haftalar çözdüğümüz fizik soruları çok işe yaradı hocam ayt fizik 2y 12 d aslında fullerdim ama kaçtı hocam zor yetişti zaten sınavım emeğiniz var sağ olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.