Makalenin bilgileri küçülen şişkin ay ile ilgili olacaktır. küçülen şişkin ay hakkında bilgi ediniyorsanız, bu Ay Büyürken Kesilen Daldan Hayır Gelmez makalesinde Impulsoutn küçülen şişkin ay konusunu netleştirelim.

Ay Büyürken Kesilen Daldan Hayır Gelmez içindeki küçülen şişkin ay ile ilgili bilgileri en doğru şekilde özetleyin

Aşağıdaki videoyu hemen izleyin

Bu impulsoutn.net web sitesinde, kendiniz için daha yararlı anlayış için küçülen şişkin ay dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. Impulso Utn web sitesinde, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Size en doğru bilgiyi getirme arzusuyla, Kullanıcıların internette haberleri en doğru şekilde yakalayabilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  Evde Beslenecek En İyi 10 Hayvan | hangi hayvanlarda yavru bakımı vardır hakkında yeni güncellenmiş bilgileri kapsayan

Konuyla ilgili bilgiler küçülen şişkin ay

Bu uygulamalardan bana ulaşabilirsiniz.

Bazı görüntüler küçülen şişkin ay konusuyla ilgilidir

Ay Büyürken Kesilen Daldan Hayır Gelmez
Ay Büyürken Kesilen Daldan Hayır Gelmez

Görüntülediğiniz Ay Büyürken Kesilen Daldan Hayır Gelmez hakkındaki haberleri keşfetmenin yanı sıra, Ardından impulsoutn.net her gün aşağıdaki daha fazla makale okuyabilirsiniz.

Daha fazlasını görün

küçülen şişkin ay ile ilgili öneriler

#Büyürken #Kesilen #Daldan #Hayır #Gelmez.

ay,ay döngüsü,ayın evreleri,ay takvimi,aya bak aya,dolunuyda yapılan işten hayır gelmez,ay büyürken yapılan işten hayır gelmez,budama zamanı,en doğru budama,en doğru budama zamanı,en doğru aşılama zamanı.

SEE ALSO  D5 - Viskozite | sıvıların viskozite sıralaması ile ilgili en doğru bilgiyi özetleyin

Ay Büyürken Kesilen Daldan Hayır Gelmez.

küçülen şişkin ay.

küçülen şişkin ay hakkındaki bilgilerle Impulsoutn ‘ın size verdiği bilgilerle, size değer getireceğini umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. impulsoutn.net küçülen şişkin ay hakkındaki makaleyi takip ettiğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Yakup Ozdemir diyor ki:

  abi tüplü incir fidesi dikeceğim 4 Nisan 2022 de mi dikeyim yoksa 30 Mart 2022 demi dikeyim yardımcı ol lütfen

 2. Sema diyor ki:

  Değerli paylaşımlarınızı tesadüfen keşfetmiş oldum. Bir çok şeyde ay takvimine göre girişimde bulunmaya çalışan biri olarak. Gerekli bilgileri vererek bizleri aydınlattığınız için çok teşekkür ediyorum. Elinize, emeğinize, yüreğinize sağlık.

 3. Nihal Altunsoy diyor ki:

  Ben almanyadayım bende agaçımı budayacam ama hala geceleri don oluyor ne yapmam lazım acaba yardım ederseniz sevinirim

 4. murat aydoğan diyor ki:

  S.a hocam yarın ağac kesmem gerekiyor şu an yeni ayın başındayız kesersem kesilen ağacın anacımı zarar görür yoksa budanip yere düsenlermi ( dut ağacı)

 5. Mehtap Özbek diyor ki:

  Verdiginiz bilgiler ne kadar kıymetli! Çok tesekkürler. Büyuklerimizin bildigi bizim ise hic bilmediğimiz kadim bilgiler bunlar. Bir büyuğümuzden zeytin kurarken ay karanliginda beklemiş su kullandiklarını duymustum ama o zamanlar ay ne zaman karanlik olur hic kafami yormamistim .

 6. Hatice Pınarbaşı diyor ki:

  bilgilerinizi için teşekkür ederiz bir sorum olacak şubat ayını kaçırdık mart ayının başında mi yapmak gerek budamayi

 7. Hayat Dünya diyor ki:

  Keske yazılı olarak paylaşsaydınız ayın eskisinde ne yapılır yenisinde ne yapılir diye ve bu yılın evrelerini tarihleriyle yazsanız.Mesela biber tohumu bu ayın kacinda ekersek dogru olur.

 8. İsmail Ercan diyor ki:

  Hocam,ay takvimini bu yıl gördüm.(2022 Şubat),çok etkilendim.izlemediğim video kalmadı.bazı ürün ekimlerinde kafam karıştı.kimisi yeni ayda ek diyor.kimisi eski ayda ek diyor.hocam bana net dönem söylermisiniz.sizin anlatımınızı samimi buldum.domates biber gibi fidelerini hangi dönemde.domates biber vb.tohumlarını hangi dönem dikeceğiz.fasülye tohumunda hangi dönem dikeceğiz.hocam işin gücün rast gitsin.Allah razı olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.