Makalenin içeriği hücre ve organeller hakkında açıklığa kavuşacak. hücre ve organeller hakkında bilgi ediniyorsanız, bu Anlamayan Kalmasın #22 Organeller makalesinde hücre ve organeller hakkında bilgi edinelim.

Yakın zamanda güncellenen Anlamayan Kalmasın #22 Organeller içindeki hücre ve organeller ile ilgili bilgilerin özeti

Aşağıdaki videoyu izleyin

Bu Impulso Utn web sitesinde sizin için daha yararlı verilere sahip olmak için hücre ve organeller dışında bilgi ekleyebilirsiniz Impulso Utn sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en ayrıntılı bilgiyi sağlamayı umuyoruz, Kullanıcıların internetteki bilgiyi en doğru şekilde güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  2020 TYT BİYOLOJİ FULLETEN FULL TEKRAR 1 - Pratik Kısa Notlarla | Yeni güncellenen tyt biyoloji pratik bilgiler hakkındaki bilgilerin özeti

Konuyla ilgili paylaşım hücre ve organeller

#FUNDAmentals FUNDAmentals Biology videoda kullandığım animasyona ulaşmak için.

hücre ve organeller konusuyla ilgili fotoğraflar

Anlamayan Kalmasın #22 Organeller
Anlamayan Kalmasın #22 Organeller

Okuduğunuz Anlamayan Kalmasın #22 Organeller hakkında bilgi görüntülemeye ek olarak, Sonra Impulso Utn günde güncellenen diğer makaleleri hemen aşağıda keşfedebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

hücre ve organeller ile ilgili bazı öneriler

#Anlamayan #Kalmasın #Organeller.

SEE ALSO  10. Sınıf Biyoloji: Kontrol Çaprazlaması ve Eş Baskınlık #2022 | 10 sınıf biyoloji kontrol çaprazlaması ile ilgili tüm içerik yeni güncellendi

photosynthesis,ayaz,Biyoloji,öabt,system,#FUNDAmentals Biyoloji #Biyoloji #biyoloji,#FUNDAmentals,tyt,respiration,ayt,human,prokaryot,bıology,lisesi,Funda Zehra Ayaz,meb,ökaryot,funda,moleculer,yks,Funda,hücre,fen,organel,osym,biyoloji,yeni müfredat,kpss,yalvaç fen lisesi,biologia,fundamentals,yalvaç,ösym,alan,hoca,animation,biology,animasyon.

Anlamayan Kalmasın #22 Organeller.

hücre ve organeller.

hücre ve organeller içeriğiyle Impulso Utn güncellemelerinin size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağınızı umuyoruz.. Impulso Utn ‘ın hücre ve organeller içeriğini izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

 1. furkan güven diyor ki:

  hocam bizlere bugüne kadar sanki ögrenmeyelim diye anlatmislar onca dersi. tüm bilgileri verip gerisini halledin demisler. gercekten gecen senelerime yazik. ingilizce olan bu videoyu yorumladiginiz icin sag olun.

 2. emine diyor ki:

  1 haftafır organelleri öğrenemiyodum şimdi bu videoyu görünce çok güzel anladım funda hocam ÇOK saolun😘😘😘😘😘

 3. Erdem Deniz diyor ki:

  Kitaplar, videolar, anlatım hepsi çok iyi. Fakat bu video baştan beri izlediğim kısma kadar olan en iyisi. Kitabı okursun filmi çekilir izlersin, tam aklımda canlandırdığım gibiymiş der mutlu olursun ya, bu videoda da diğer konular tam aklımda canlandırdığım gibiymiş.

 4. Sevgi Güney diyor ki:

  İyi ki varsınız hocam.. Üniversite hocalarımız herkes her şeyi biliyor gibi slayttan okuyup geçerken, böyle bir anlatım ilaç gibi geldi vallahi.

 5. Nisa Nur Yılmaz diyor ki:

  Çok güzel bir animasyon olmuş. Acayip akılda kalıcı oluyor böyle. Hocam çok teşekkürler bu güzel anlatımınız ve animasyonlarınız için

 6. admın diyor ki:

  Burdaki tasarım tesadüfler sonucu var olamaz.. büyük bir sanat var. Hücre gelişmiş bir şehirden daha kompleks… sadece DNA daki bilgi akıl almaz boyutta sadece bir gram dna 200 trilyon dvd ' ye eşdeğer bilgi saklayabilmekte.. hiç bir tesadüf,doğal seleksiyon bu muhteşem sistemi var edemez… hücredeki sanat Allallahin benzersiz yaratmasıdır.. hücredeki minarelleri bizler kağıda dökmeye bile zorlanırken hucre içinde şuuru aklı olmayan yapılar akılcı hareketler sergilemekteler… hücredeki bu akıl kime ait hicam burda bunu açıklayabilir mısınız? Hücre bu şuurlu davranışları kimden nasıl öğrenmiştir? Hücre hangi üniversiteyi bitirmiştir? Karar verme,kararı uygulama gibi bilinç sahibi insanın dahi anlayamayacağı sistemleri nasıl başarmaktadır?

 7. yks2022 diyor ki:

  Hocam çok faydası oldu ya Allah bin kere razı olsun. 🌺 Unuttuğum zaman tekrar tekrar gelir izlerim artık 😅 Tekrarımı etmiş olurum. Allahın izniyle. Allah tüm okuyanların yardımcısı olsun. Bu mübarek kadir gecesinde ❤️🌹🌹

 8. Semih Eray Özöğretmen diyor ki:

  temelim olmadığı halde vidolarınızı izleyerek ve kitabınızdaki soruları çözerek ve sürekli tekrar ederek 1 ayda temelimi attım iyiki varsınız hocam emeğinize sağlık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir