Bu makale analitik geometri çözümlü sorular hakkında tartışma sağlayacaktır. analitik geometri çözümlü sorular ile ilgileniyorsanız, bu Analitik Geometri Soru Çözümü-1 (Harika 6 Soru!) makalesinde analitik geometri çözümlü sorular’yi keşfedelim.

Analitik Geometri Soru Çözümü-1 (Harika 6 Soru!) içindeki analitik geometri çözümlü sorular ile ilgili içeriğin en doğru özeti

Videoyu şimdi buradan izleyin

Bu Impulso Utn web sitesinde, sizin için daha yararlı veriler için analitik geometri çözümlü sorular dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. Impulsoutn sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Size en doğru bilgiyi getirmeyi umuyoruz, Kullanıcıların internetteki bilgiyi olabildiğince çabuk güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  SAFSIZLIK - VERİM PROBLEMLERİ (10. SINIF KİMYA) | 10 sınıf kimya safsızlık hakkında en ayrıntılı bilgilerin özeti

Konuyla ilgili içerik analitik geometri çözümlü sorular

Uzun bir süre, analitik geometri için 11. sınıf birçok mesaj ve yorum bıraktı. Sizler için 6 güzel, zor, akıllara durgunluk veren analitik geometri sorusu çözmek istedim. Temiz pdf: İletişim için instagram/tnckrtmat Web sitemiz:tunckurtmatematik.com/ Tunç Kurt kişisel kanalım için: Matematik Nasıl Başarılı Olabiliriz? : Tunç Kurt kişisel kanalım için: TYT Anlatım ve Soru Çözümleri Oynatma Listesi: AYT Konu Anlatım ve Soru Çözümleri Oynatma Listesi: TAM Motivasyon ve Rehberlik: 5 Soru Dizisi: Fizik Kayıtlarım: Olimpik Matematik Kayıtları: ALES Anlatım ve Soru, Oynatma Çıktı Çözümleri Listesi: KPSS Anlatım ve Soru, Yayınlanan Çözümler Oynatma Listesi: DGS Anlatım, Çıkan Çözümler Oynatma Listesi: LGS Oynatma Listesi: .

SEE ALSO  Kimyasal Türler Arası Etkileşimler -1 Soru Çözümü | TYT 2022 #hedefekoş | Yakın zamanda güncellenen zayıf etkileşimlerle ilgili sorular ve cevapları hakkındaki bilgilerin özeti

analitik geometri çözümlü sorular içeriği ile ilgili resimler

Analitik Geometri Soru Çözümü-1 (Harika 6 Soru!)
Analitik Geometri Soru Çözümü-1 (Harika 6 Soru!)

Görüntülediğiniz Analitik Geometri Soru Çözümü-1 (Harika 6 Soru!) hakkında bilgi görüntülemeye ek olarak, Ardından impulsoutn.net her gün yayınlanan diğer içerikler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

บanalitik geometri çözümlü sorular ile ilgili bazı anahtar kelimeler

#Analitik #Geometri #Soru #Çözümü1 #Harika #Soru.

SEE ALSO  Soxhlet Cihazı Pamukta yağ analizi | soxhlet cihazı ile ilgili en eksiksiz bilgileri kapsayan

analitik geometri rehber matematik,analitik geometri şenol hoca,analitik geometri,analitik geometri soru çözümü,analitik geometri soruları,zor analitik geometri soruları,analitik geometri zor soru çözümü,analitik geometri zor sorular,analitik geometri konu anlatımı 2020,analitik geometri konu anlatımı kpss,analitik geometri konu anlatımı şenol hoca,analitik geometi tunç kurt,tunç kurt matematik analitik geometri,tunç kurt.

Analitik Geometri Soru Çözümü-1 (Harika 6 Soru!).

analitik geometri çözümlü sorular.

analitik geometri çözümlü sorular bilgisiyle Impulsoutn ‘ın size verdiği bilgiyle, size değerli getirmeyi umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacaktır.. Impulso Utn ‘nin analitik geometri çözümlü sorular içeriğini görüntülediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Tunç Kurt Matematik diyor ki:

  Uzun süredir analitik çözmek istiyordum. Çözdüm mutlu oldum. Bazı yerleri gereksiz uzatmışım ama heyecanıma verin artık. Daha çok çözmek de istiyorum. Lütfen desteklerinizi esirgemeyin. Başarılar.

 2. Atahan diyor ki:

  Benım görüşüm tunç kurt matematik izlemek isteyenler ilk başta analitik geometri konusundaki formülleri ve geometrideki kuralları orta derece bilmesi lazım ve birazda test cözmüş olması lazım yani bu videolar bence denemelerdeki zor soruları yapabilmek için izlenmesi lazım.

 3. meluke diyor ki:

  hocam son soruda ben direkt A(-2,1) noktası ve y=2 doğrusu arasında bir nokta belirledim bu da en kolay yoldan (-2, 3/2 ) noktası olarak belirledim ve şıklarda x ve y lerin yerine koyarak denklemi sağlıyor mu diye baktım. Bende cevabı c buldum ama doğru bir yöntem mi diye sormak istedim 🙂 EMEĞİNİZE SAĞLIK <3

 4. YolVerilmiş Yolsuz diyor ki:

  İlk soru ikisi de y0'a eşit uzaklıkta olsaydı apsislerin ortalaması alınırdı ve cevap 5 olurdu. Ama A 6/4 kat oranında daha uzak. 5'i 3/2 ile çarpınca da sonuç çıkıyor.

 5. can merve diyor ki:

  hocam nasıl bu kadar hızlı çözebiliyosunuz ben doğru buluyorum ama süre benim için sıkıntı
  taktik verin lütfeen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.