Bu makalenin içeriği zayıf etkileşimler ile ilgili olacaktır. zayıf etkileşimler’yi arıyorsanız, bu 9. Sınıf Kimya: Zayıf Etkileşimler #2022 makalesinde zayıf etkileşimler’yi tartışalım.

zayıf etkileşimler ile ilgili içeriğin en eksiksiz 9. Sınıf Kimya: Zayıf Etkileşimler #2022 bölümündeki özeti

Aşağıdaki videoyu izleyin

Bu Impulsoutn web sitesiyle, sizin için daha yararlı verilere sahip olmak için zayıf etkileşimler dışında bilgi ekleyebilirsiniz. Impulso Utn sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en eksiksiz bilgiye katkıda bulunmayı umuyoruz, İnternetteki haberi en doğru şekilde kavrayabilmenize yardımcı olun.

SEE ALSO  Amorf - Çöl | amorf ile ilgili en iyi içeriği özetleyin

Paylaşım konuyla ilgilidir zayıf etkileşimler

Konuyu pekiştirmeyi unutmayın 👇 Dinamo Kimya 👉 📍Şubat programı 👉 Ders PDF (9 Sayfa) 👉 Ders PDF (3 Sayfa) 👉 Yepyeni bir dönemde sizlerleyiz! Yıl boyunca; Canlı yayınlar, anlatımlar ve soru çözüm videoları ile Tonguç sizlerle! Dersimiz #kimyanın önemli konularından biri olan “Zayıf Etkileşimler”. Hazırsanız, başlıyoruz! 😎 #zayifetkileşler #konuşma Check-in: 00:00 Türler Arası Kimyasal Etkileşimler: 01:26 Zayıf Etkileşimler: 02:39 Molekülde Polarite ve Polaritesizlik: 06:28 Van der Waals Kuvvetleri: 11:40 London Forces: 16:03 Hidrojen Yapıştırma: 19 :08 Sorular: 21:06 .

SEE ALSO  23) Görkem ŞAHİN - Gaz Yasaları - I (AYT-Kimya) 2021 | En doğru boyle yasası hakkında genel bilgi

zayıf etkileşimler hakkındaki bilgilerle ilgili bazı fotoğraflar

9. Sınıf Kimya: Zayıf Etkileşimler #2022
9. Sınıf Kimya: Zayıf Etkileşimler #2022

Okuduğunuz 9. Sınıf Kimya: Zayıf Etkileşimler #2022 hakkındaki içeriği görüntülemenin yanı sıra, Ardından Impulsoutn Güncellemeyi hemen aşağıda okuyabilirsiniz.

Daha fazlasını burada görün

บzayıf etkileşimler ile ilgili bazı anahtar kelimeler

#Sınıf #Kimya #Zayıf #Etkileşimler.

SEE ALSO  IUPAC periodic table. | ıupac periyodik tablo ile ilgili tüm içerik yeni güncellendi

tonguç akademi 9. sınıf,tonguç,tonguc,tonguç akademi,tonguç 9.sınıf,9.sınıf,Zayıf Etkileşimler,Zayıf Etkileşimler 2022,9. Sınıf Kimya: Zayıf Etkileşimler #2022,tonguç kimya 9,Kimyasal Türler Arası Etkileşimler,Molekülde Polarlık ve Apolarlık,Van der Waals Kuvvetleri,London Kuvvetleri,Hidrojen Bağı.

9. Sınıf Kimya: Zayıf Etkileşimler #2022.

zayıf etkileşimler.

zayıf etkileşimler hakkındaki bilgilerle impulsoutn.net ‘ın sağladığı bilgilerle, daha fazla yeni bilgi ve bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını, bunun sizin için yararlı olacağını umuyor.. Impulso Utn zayıf etkileşimler hakkında bilgi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

  1. Tonguç 9.Sınıf diyor ki:

    Zayıf Etkileşimler videomuz konuyu anlamanda yardımcı oldu mu?
    Yorumlarını ve önerilerini bekliyoruz. 😊

  2. Eren Aslan diyor ki:

    hiç güzel anlatamiyorlar bu benim şahsi görüşüm konu anlatımı çok kötü soru çözümü idare eder dislike

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.