Makale, içeriğinde 9 sınıf kimya viskozite nedir hakkında açıkça konuşacak. 2022 makalesinde 9 sınıf kimya viskozite nedir’yi keşfedelim.

2022 içinde ayrıntılı olarak ele alma

Videoyu şimdi buradan izleyin

Bu impulsoutn.net web sitesiyle, sizin için daha değerli bir anlayış için 9 sınıf kimya viskozite nedir dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. impulsoutn.net sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Size en ayrıntılı değeri getirmeyi umuyoruz, Kullanıcıların internette haberleri en doğru şekilde yakalayabilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  6. Sınıf Fen: Solunum ve Boşaltım Sistemi #2022 | Yeni güncellenen 5 sınıf fen bilimleri boşaltım sistemi ile ilgili içeriğe genel bakış

9 sınıf kimya viskozite nedir ile ilgili bazı içerikler

9. Sınıf Kimya – Sıvılar (Viskozite) | 2022 0:00 Videoda Neler Var? 0:17 Sıvılar (Viskozite) Öğretmenlerin Web Sitesine Geldik : Kitaplar ve Ürünler İçin : Öğretmenlere Sosyal Medyada Geldik : Facebook : Instagram: Twitter : .

SEE ALSO  Chemtech Kimya Boya Sökücü | boya nedir kimya ile ilgili en eksiksiz bilgileri kapsayan

9 sınıf kimya viskozite nedir konusuyla ilgili bazı resimler

9. Sınıf Kimya - Sıvılar (Viskozite) | 2022
9. Sınıf Kimya – Sıvılar (Viskozite) | 2022

2022 hakkındaki haberleri izlemenin yanı sıra, Ardından, Impulsoutn her gün gönderilen diğer bilgileri hemen aşağıda arayabilirsiniz.

Yeni bilgi için burayı tıklayın

9 sınıf kimya viskozite nedir ile ilgili birkaç öneri

#Sınıf #Kimya #Sıvılar #Viskozite.

Hocalara Geldik,9.sınıf,hocalara geldik,hocalara geldik 9.sınıf,9.sınıf hocalara geldik,9.sınıf Kimya,9.sınıf konu anlatımı,9.sınıf soru çözümü,9. sınıf Kimya konuları,Hocalara Geldik 9. Sınıf Kimya Sıvılar (Viskozite) Konu Anlatımı,Sıvılar (Viskozite),akışkanlık kimya.

SEE ALSO  KİMYASAL TEPKİMELERDE DENGE SORU ÇÖZÜMÜ (1) PDF | En detaylı orbital yayınları kimya 11 sınıf soru bankası çözümleri ile ilgili tüm içerikler

9. Sınıf Kimya – Sıvılar (Viskozite) | 2022.

9 sınıf kimya viskozite nedir.

9 sınıf kimya viskozite nedir içeriğiyle Impulso Utn ‘ın size verdiği içerikle, size değerli olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. impulsoutn.net 9 sınıf kimya viskozite nedir hakkındaki makaleyi takip ettiğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. ENKA Eğitim diyor ki:

  Zeytinyağının viskozitesinin sudan daha küçük olması gerekmez mi? Çünkü suyun yoğunluğu zeytinyağından daha büyük

 2. Cemile Gök diyor ki:

  Hocam gerçekten bu konuyu ilk basta anlamamıştım sizin videonuzu izledim ve gayet iyi anladım hem paratik hem akılda kalıcı cok teşekkürler

 3. Ayşenur Şentürk 🥕 diyor ki:

  Video kısa ama gayet net ve akılda kalıcı. Bir de hocam ramazan için herhangi bir programımız olacak mı ?

 4. Ece Saka diyor ki:

  Videolar çok güzel teşekkürler ama lütfen biraz daha hızlı olabilirmisiniz bu hafta doğa ve kimya ünitesini bitirdik hocaya yekişemiyorum

 5. burkay diyor ki:

  Merhaba videolar cidden uzaktan eğitim döneminde çok yararlı oluyor ama bir eleştirim var. Bu video 6dk sürmüş neden bu kadar uzun süre farkla atıyorsunuz bence okul hocalarından veya müfredattan çok hızlı gitmelisiniz. Böylece daha rahat not tutabiliriz. Genede emeğinize sağlık.

 6. Feruh Eroğlu diyor ki:

  LANNN YETER BI DURUN DIĞER KONULARA CALISALIM Bİ YETER LANN YAVAŞ GELSIN KONULAR ÇOK GERIDEN GELİYOMM YAHUU KURTARIN BENI BEAA

 7. Sakaryalı408 diyor ki:

  Ben diyordum evdeki bal çok akışkan diye annelemlere şimdi bu video yu izledim daha iyi anladım annemler ede anlattım bir dahakine viskozitesi fazla bal aldıracağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.