Bu makalenin içeriği 9 sınıf sıvılar konu anlatımı tartışacak. 9 sınıf sıvılar konu anlatımı ile ilgileniyorsanız, bu 9. Sınıf Kimya: Sıvılar -2 #2022 makalesinde 9 sınıf sıvılar konu anlatımı’yi keşfedelim.

Yakın zamanda güncellenen 9. Sınıf Kimya: Sıvılar -2 #2022’da 9 sınıf sıvılar konu anlatımı ile ilgili içeriğin ele alınması

Şimdi aşağıdaki videoyu izleyin

SEE ALSO  11. Sınıf Matematik - Noktanın Doğruya Uzaklığı | 2022 | En doğru bir noktanın bir doğruya uzaklığı soru cevap ile ilgili bilgilere genel bakış

Bu Impulsoutn web sitesiyle, sizin için daha değerli verilere sahip olmak için 9 sınıf sıvılar konu anlatımı dışında bilgi ekleyebilirsiniz. impulsoutn.net web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Size en doğru bilgiye katkıda bulunma arzusu ile, İnternette olabildiğince çabuk haber yakalayabilmenize yardımcı olun.

9 sınıf sıvılar konu anlatımı ile ilgili bazı içerikler

Konuyu pekiştirmeyi unutmayın👇 Dinamo Kimya 👉 📍Nisan programı 👉 Ders Notları (9 Sayfa) 👉 Ders Notları (3 Sayfa) 👉 Yepyeni bir dönemde sizlerleyiz! Yıl boyunca; Canlı yayınlar, anlatımlar ve soru çözüm videoları ile Tonguç sizlerle! Dersimiz #kimyanın önemli konularından biri olan “Sıvılar-2”. Hazırsanız, başlıyoruz! 😎 #sivilar #konanlatimi Devamı TonguçPlus Konulu Anlatım 👉 Video Girişi: 00:00 Buharlaşma-Yoğuşma: 01:22 Denge Buhar Basıncı: 07:22 Buhar Basıncına Etki Eden Faktörler: 09:30 Kaynama Olayı ve Kaynama Noktasına Etki Eden Faktörler: 11:53 Kaynama Noktası: 16:47 Atmosferdeki Su Buharı: 19:39 .

SEE ALSO  10. Sınıf Kimya - Asitler, Bazlar ve Tuzlar -1 Soru Çözümleri | 10 sınıf kimya soru çözümü ile ilgili tüm içerik yeni güncellendi

9 sınıf sıvılar konu anlatımı hakkındaki bilgilerle ilgili bazı fotoğraflar

9. Sınıf Kimya: Sıvılar -2 #2022
9. Sınıf Kimya: Sıvılar -2 #2022

Okuduğunuz 9. Sınıf Kimya: Sıvılar -2 #2022 hakkında bilgi görüntülemeye ek olarak, O zaman impulsoutn.net her gün hemen aşağıda güncellenen daha fazla makale arayabilirsiniz.

Burayı tıklayın

9 sınıf sıvılar konu anlatımı ile ilgili anahtar kelimeler

#Sınıf #Kimya #Sıvılar.

SEE ALSO  Periyodik Sistem ve Elektron Dizilimleri | 11. Sınıf Kimya | 11 sınıf kimya atom ve periyodik cetvel ile ilgili genel bilgiler en doğru

tonguç akademi 9. sınıf,tonguç,tonguc,tonguç akademi,tonguç 9.sınıf,9.sınıf,9. Sınıf Kimya: Sıvılar -2 #2022,9. sınıf kimya sıvılar,sıvılar,tonguç sıvılar,tonguç akademi sıvılar,tonguç 9. sınıf kimya,kimya tonguç sıvılar,tonguç akademi 9. sınıf kimya,9. sınıf kimya sıvılar konu anlatımı,sıvılar 9. sınıf kimya,tonguç kimya sıvılar,Denge Buhar Basıncı,Atmosferde Su Buharı.

9. Sınıf Kimya: Sıvılar -2 #2022.

9 sınıf sıvılar konu anlatımı.

9 sınıf sıvılar konu anlatımı içeriğiyle Impulso Utn sizin için güncellenen içerikle, size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacaktır. Impulsoutn 9 sınıf sıvılar konu anlatımı hakkındaki makaleyi takip ettiğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Adem Olur diyor ki:

  Hocam çok sağolun fakat videoları uzun yapıyorsunuz izleyince bir yerde kopuyorum lütfen videoların sürelerini kısa tutun her şey için teşekkürler Tonguç.

 2. Hilal Dalmış diyor ki:

  hocam allah razı olsun çok teşekkür ederim gerçekten sizin kimya anlatışınızı çok beğeniyorum elinize sesinize sağlık amin inşallah

 3. Ridiculous Utterly Ridiculous diyor ki:

  “eger sayet” demesi cok sinir bozucu her dediginde kendime tiktok molasi verdirtiyorum panik atak gecirmemek amaciyla ):

 4. Ahmet Emre Halal diyor ki:

  Hocam dersi anlatırken rica etsem Mesela kaynama noktası büyük olanin molekülleri arasındaki çekim kuvveti büyük oluyor ya bunu ve bunun gibi şeyleri nedenleriyle anlatırsanız çok güzel olur çünkü böyle anlatınca ezber yapmak gerekiyor ve benim aklıma yatmıyor hep bir köşede neden diye bir soru kalıyor. Şimdiden teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.