Bu makale, 9 sınıf sabit oranlar kanunu soruları hakkındaki bilgileri güncelleyecektir. 9 sınıf sabit oranlar kanunu soruları hakkında bilgi ediniyorsanız, bu 78) TYT-Kimya – Sabit Oranlar Kanunu 2 – Görkem ŞAHİN (2022) makalesinde 9 sınıf sabit oranlar kanunu soruları’yi Impulso Utn ile tartışalım.

içindekiler

78) TYT-Kimya – Sabit Oranlar Kanunu 2 – Görkem ŞAHİN (2022) içindeki 9 sınıf sabit oranlar kanunu soruları ile ilgili içeriğin en doğru özeti

Aşağıdaki videoya göz atın

Bu impulsoutn.net web sitesinde, sizin için daha yararlı veriler için 9 sınıf sabit oranlar kanunu soruları dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. impulsoutn.net web sitesinde her zaman sizin için her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Size en doğru bilgiye katkıda bulunma arzusu ile, Kullanıcıların internetteki bilgiyi en doğru şekilde güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  Kimya Bilimi #1 | Simyadan Kimyaya | +PDF | kimya bilimi pdf ile ilgili en ayrıntılı bilginin özeti

Konuyla ilgili içerik 9 sınıf sabit oranlar kanunu soruları

Türkiye’nin Öğretmenleri Yanınızda… Kitap Satışımız İçin; .

9 sınıf sabit oranlar kanunu soruları hakkında bilgi ile ilgili resimler

78) TYT-Kimya - Sabit Oranlar Kanunu 2 - Görkem ŞAHİN (2022)
78) TYT-Kimya – Sabit Oranlar Kanunu 2 – Görkem ŞAHİN (2022)

Öğrendiğiniz 78) TYT-Kimya – Sabit Oranlar Kanunu 2 – Görkem ŞAHİN (2022) hakkındaki içeriği görüntülemenin yanı sıra, Ardından, impulsoutn.net ‘nin hemen her gün yayınladığı diğer bilgileri arayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

9 sınıf sabit oranlar kanunu soruları ile ilgili birkaç anahtar kelime

#TYTKimya #Sabit #Oranlar #Kanunu #Görkem #ŞAHİN.

Yks kimya,ayt kimya,tyt kimya,tyt kimya video,ayt kimya video,benim hocam,benim hocam tyt kimya,benim hocam ayt kimya,Görkem Şahin kimya video,benim hocam video,ayt hazırlık,ayt kimyaonu,simyadan kimyaya,kimya bilimine katkı sağlayanlar,kimyanın sembolik dili,elementler,bileşikler,atom ve periyodik sistem,atom modelleri,güçlü etkileşimler,elemenler,Lewis yapısı,İyonik Bağ.

SEE ALSO  1600X Dijital Mikroskop İncelemesi | dijital mikroskop 2000x ile ilgili en doğru içeriği kapsama

78) TYT-Kimya – Sabit Oranlar Kanunu 2 – Görkem ŞAHİN (2022).

9 sınıf sabit oranlar kanunu soruları.

9 sınıf sabit oranlar kanunu soruları içeriğiyle Impulsoutn ‘ın sağladığı, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. 9 sınıf sabit oranlar kanunu soruları hakkındaki makaleyi Impulsoutn ile izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. NUR ___ diyor ki:

  benim bu videoları sene içinde izlemem lazımdı. o zaman sınavdan 70 almazdım
  yaz tatiline girdik fenden başladım ve biyodan sonra ne ara 80.videoya geldiğimi anlayamadım ama mükemmelsiniz hocam sağolun.

 2. Elfay y diyor ki:

  Diğer videodan bu videoya geçmeden önce yemek yedim, oyun oynadım, yağmur yağınca dışarı fırladım, eve geldim, yemek yedim, oyun oynadım ve sonunda burdayım. =')

 3. Margin Bestof diyor ki:

  Arkadaşlar 19. soruda hata var ben çözümünü şöyle bırakıyorum.
  X + Y ——–>X3Y
  5g + 3g——–>8g
  mx + my——–>40g (X3Y Bileşiği 5 KAT ARTMIŞ)
  Eşit gramda alınırsa m 20g + 20g olmalı ki = 40g olsun ve eşit gramda alınmış olunsun
  5 kat arttıgına göre 5.5=25g X
  5 kat arttıgına göre 5.3=15g Y

  Demek ki 5g Xden alınıp Y e verilmiş ki eşit gelmiş
  yani cevap X den 5 gram alınmıştır

 4. Derya Tutku diyor ki:

  Ya hocam Allah razı olsun gönlümüzdeki herşeyi hayırlı etsin 💚sürekli video izliyordum bu konu hakkındaama video bitmeden unutuyordum ilk baştaki anlattığımnz mantıktan sonra hepsini yapabiliyorum 🥺

 5. Melek diyor ki:

  Maşallah her soruda bunu yalnış yaptığınız sorulardan biri 😀 ,biz hiç mi doğru yapamıyoruz .Sayenizde hepsinde yapıyorum kırk yil kalsa kimya öğretmenliği gidicem diye düşünmezdim inşallah gelir ve sizin gibi güzel anlatabilirim.

 6. yks yolcusu diyor ki:

  Arkadaşlar kütlece yüzde oranını bulurken bazı bileşikler için atom ağırlığıyla çarpılıyor.bazılarındayasa çarpılmıyor.Bunu nasıl açıklayabiliriz?hangi durumalr için çarpılıyor.Gören cevapppp versin pls

 7. Zeynep diyor ki:

  arkadaşlar 19.soruda takılanlar için ben şöyle düşündüm belki anlatabilirim neden 4k 6k almadık da 5k aldık çünkü tepkime tam verimle gerçekleşiyor bir maddenin bitmesi lazım hoca da büyük olanı bitirdi sonra soruya devam etti.

 8. Gizem Bozkurt diyor ki:

  Arkadaşlar 19. soruda hoca katsayıları eşitlemeden 1X e 5k ise 1Y ye 3k harcanır dedi ama x in önünde 3 var aslında o şekilde olunca çözebilen var mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.