Bu makalenin içeriği, 10 sınıf kimyanın temel kanunları çözümlü sorular ile ilgili bilgileri net bir şekilde güncelleyecektir. KİMYA HOCAM makalesinde impulsoutn.net ile 10 sınıf kimyanın temel kanunları çözümlü sorular’yi analiz edelim.

10.SINIF

Aşağıdaki videoyu hemen izleyin

Bu Impulso Utn web sitesiyle, sizin için daha değerli verilere sahip olmak için 10 sınıf kimyanın temel kanunları çözümlü sorular dışında bilgi ekleyebilirsiniz. impulsoutn.net sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Size en ayrıntılı değere katkıda bulunmayı umuyoruz, Kullanıcıların internette mümkün olduğunca çabuk düşünme ekleyebilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili paylaşım 10 sınıf kimyanın temel kanunları çözümlü sorular

BU VİDEODA KİMYA TEMEL HUKUKU İLE İLGİLİ FARKLI TÜR SORULAR ÇÖZECEKTİR. Bol soru çözmeyi ihmal etmiyoruz arkadaşlar. Herkese iyi çalışmalar. .

SEE ALSO  Những Bài Hát Hay Nhất Về Đà Lạt Đà Lạt Hoàng Hôn | d l ve hakkında en ayrıntılı bilgileri sentezleyin

10 sınıf kimyanın temel kanunları çözümlü sorular hakkındaki bilgilerle ilgili bazı görüntüler

3-KİMYANIN TEMEL KANUNLARI SORU ÇÖZÜMÜ|10.SINIF|GÜNCEL MÜFREDAT| KİMYA HOCAM
3-KİMYANIN TEMEL KANUNLARI SORU ÇÖZÜMÜ|10.SINIF|GÜNCEL MÜFREDAT| KİMYA HOCAM

Görüntülediğiniz 3-KİMYANIN TEMEL KANUNLARI SORU ÇÖZÜMÜ, Ardından, Impulso Utn ‘nin hemen her gün yayınladığı diğer bilgileri arayabilirsiniz.

Daha fazla haberi burada görün

10 sınıf kimyanın temel kanunları çözümlü sorular ile ilgili anahtar kelimeler

#3KİMYANIN #TEMEL #KANUNLARI #SORU #ÇÖZÜMÜ10SINIFGÜNCEL #MÜFREDAT #KİMYA #HOCAM.

SEE ALSO  kimya laboratuvar sembolleri ve anlamları | kimya laboratuvar sembolleri hakkında yeni güncellenen bilgilerin özeti

KİMYA,KİMYA HOCAM,TYT,AYT,SINAV,KİMYANIN TEMEL KANUNLARI,KÜTLENİN KORUNUMU,KATLI ORANLAR KANUNU,SABİT ORANLAR KANUNU,LAVOİSİER,DALTON,PROUST,10.SINIF,GÜNCEL MÜFREDAT.

3-KİMYANIN TEMEL KANUNLARI SORU ÇÖZÜMÜ|10.SINIF|GÜNCEL MÜFREDAT| KİMYA HOCAM.

10 sınıf kimyanın temel kanunları çözümlü sorular.

10 sınıf kimyanın temel kanunları çözümlü sorular içeriğiyle Impulso Utn güncellemelerinin size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağınızı umuyoruz.. 10 sınıf kimyanın temel kanunları çözümlü sorular hakkındaki makaleyi impulsoutn.net ile izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. ceren. diyor ki:

  guzel video tesekkur ederiz ama asiri detayli anlatmissiniz mesela sadelestirmeleri uzun uzun anlatmaya ne gerek var akildan bile yapilabilecek bisey yani

 2. Mert Gzl diyor ki:

  Merhaba Hocam çok yararlı bir video olmuş, ama 11:00'daki soru aklıma takıldı. 10 gram bileşikten artmıyor mu 3 gram Y? Denklem kurarken 7 gram diye aldık, ama 7 gramda hiç Y artmıyor.

 3. Ilknur diyor ki:

  Ilk soruda 1 i doğru aldınız yani başlangıçtaki karışımın kütlesinin 200 gr olduğunu doğru saydınız ama
  Başlangıçta karşım yoktur kiii 200 gr olsun
  🙄🙄🙄
  Yanlış biliyorsam biri açıklayabilir mii?

 4. Ayda Uyanık diyor ki:

  Hocam son soruda direk olarak 14/7 den 2/1 yani 1.bileşikte X=2 Y=1 2.bileşikte de aynısını yapıcağız 8/16 bu da sadeleşince 1/2 buradan da X=1 Y=2 yani cevap c yani inş doğrudur bence böyle daha kısa

 5. Rojda yüce... diyor ki:

  Yemin iki gündür Full kimya çalışıyorum ama sıfır bilgi arkadaşlar allah hepimizin Yardımcısı olsun inşallah

 6. harry potter hogwarst diyor ki:

  9:13 ARKADAŞLAR BU SORUDA ARTAN MADDE 7 GR YA ma/mb=3/4 ise ikisinden de eşit miktarda aldığımızda 1 gr A dan artar ama soruda 7 gr artmış yani artan maddenin 7 katı alınmış o yüzden 3 un de 4 un de 7 katı alınır böyle de bulabilirsiniz

 7. Mavi kelebek 🦋 diyor ki:

  Hocam sizi dinlerken yapabiliyorum ama başka bir soruyu kendim yapmaya çalışırken yapamıyorum ,sizce ne yapmalıyım??????

 8. benbeyza diyor ki:

  hocam sorulara gelince bi panik oluyorum hangi bilgiyle napıcagimi bilmiyorum mesela oranını veriyor aşağıda mol kavramını kullanıyor yok işte yüzde 40ı kullanılmıştır diyor 3-4 tane bilgi olunca nasıl çözeceğimi bilmiyorum daha da stres oluyorum stres olunca da çözme ihtimalim kalmıyor zaten

 9. GameLord diyor ki:

  Hocam 05:21 dakika da o soru da x in y ye istiyorken siz 2x aldınız 100k değilde 50K olmayacak mı o yardımcı olursanız güzel olur emeğinize sağlık

 10. Furkan Adıgüzel diyor ki:

  Hocam 5.26 da x ten 2 tane olduğu için 1 tane x 50 olmayacak mı ? Yani oran 50/60 olması gerekmiyor mu ? Yoksa ben mi yanlış anladım ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir