Makalenin içeriği üniversite sınavında çıkmış dil bilgisi soruları hakkında konuşacak. üniversite sınavında çıkmış dil bilgisi soruları hakkında bilgi ediniyorsanız, bu 2021 TYT Türkçe (Dil Bilgisi) Soru Çözümü makalesinde Impulsoutn ile üniversite sınavında çıkmış dil bilgisi soruları’yi analiz edelim.

içindekiler

2021 TYT Türkçe (Dil Bilgisi) Soru Çözümü içinde üniversite sınavında çıkmış dil bilgisi soruları ile ilgili en doğru bilgileri kapsayan

Aşağıdaki videoya göz atın

Bu impulsoutn.net web sitesiyle, kendiniz için daha yararlı verilere sahip olmak için üniversite sınavında çıkmış dil bilgisi soruları dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. Impulso Utn sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en ayrıntılı bilgiye katkıda bulunma arzusu ile, Kullanıcıların İnternet’e olabildiğince çabuk bilgi ekleyebilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  CÜMLE TÜRLERI SORU ÇÖZÜMÜ | Yeni güncellenen cümle türleri test pdf tyt ile ilgili genel bilgiler

Konuyla ilgili açıklamalar üniversite sınavında çıkmış dil bilgisi soruları

üniversite sınavında çıkmış dil bilgisi soruları konusuyla ilgili bazı resimler

2021 TYT Türkçe (Dil Bilgisi) Soru Çözümü
2021 TYT Türkçe (Dil Bilgisi) Soru Çözümü

Görüntülediğiniz 2021 TYT Türkçe (Dil Bilgisi) Soru Çözümü içeriğini keşfetmenin yanı sıra, O zaman impulsoutn.net her gün hemen aşağıda yayınladığı diğer konuları arayabilirsiniz.

Yeni bilgi için burayı tıklayın

SEE ALSO  SES OLAYLARI / Ünsüz Yumuşaması I / TYT - KPSS | Yeni güncellenen ünsüz değişiminin diğer adı ile ilgili içeriğin özeti

üniversite sınavında çıkmış dil bilgisi soruları ile ilgili bazı öneriler

#TYT #Türkçe #Dil #Bilgisi #Soru #Çözümü.

[vid_tags].

2021 TYT Türkçe (Dil Bilgisi) Soru Çözümü.

üniversite sınavında çıkmış dil bilgisi soruları.

üniversite sınavında çıkmış dil bilgisi soruları bilgisiyle impulsoutn.net sizin için güncellenen bilgiyle, size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. impulsoutn.net üniversite sınavında çıkmış dil bilgisi soruları hakkındaki makaleyi takip ettiğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Türkçe Akademi diyor ki:

  Sevgili öğrenciler şu konuya bir açıklık getirelim. Herkes aynı soruyu sormuş. "ihtiyaçlarını" derken 3. çoğul iyelik olmaz. Neden? Çünkü onların ihtiyaçları değil burada bir kişinin ihtiyaçlarından bahsediliyor. Yani iyelik var evet ama 3. tekil iyelik eki var. "lar" burada birden fazla ihtiyaç anlamı kattığı için çoğul eki. ihtiyaç-lar-ı-n-ı şeklinde eklerine ayırırsak sırayla çoğul, 3. tekil iyelik, kaynaştırma, belirtme hal eki. Sizleri seviyorum. Sınavda hepinize başarılar !

 2. Fatma Betül Ünsal diyor ki:

  Hocam" iyi bir insan" sorulduğunda bir sıfat, iyi zarf mı olur? Yoksa iyi ve bir kelimeleri ayrı ayrı sıfat mı olur?

 3. Melis Coşkun diyor ki:

  Baktığım kaçıncı video adamakıllı anlatan bir tane hoca bulamadım , rica ediyorum hocalardan önce düzgünce kendiniz anlayın sonra bize anlatmaya çalışın . Sırf paylaşmak için paylaşım yapmayın

 4. yaşar nuri eşsiz diyor ki:

  hayatımda dinleyemeye dahi tahammül edemediğim en kötü dil bilgisi soru çözümü işinizi biraz ciddiye alın

 5. ONUR Tanrikulu diyor ki:

  roma hipodromu sorusu aşırı ince olmuş ösym direkt altı çizili sözcükleri bakmayın parçayı okuyun mesajı vermiş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.