Bu makalenin bilgileri ingilizce renkler 2 sınıf ile ilgili olacaktır. ingilizce renkler 2 sınıf hakkında bilgi sahibiyseniz, bu 2.SINIF İNGİLİZCE 5.ÜNİTE KONU ANLATIMI VE KELİMELERİ

İNGİLİZCE RENKLER ŞARKISI

Aşağıdaki videoyu izleyin

Bu Impulsoutn web sitesiyle, kendiniz için daha değerli anlayış için ingilizce renkler 2 sınıf dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. Impulsoutn sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en iyi değeri sunmayı umuyoruz, Kullanıcıların internette haberleri en doğru şekilde yakalayabilmelerine yardımcı olun.

Bazı açıklamalar konuyla ilgilidir ingilizce renkler 2 sınıf

2. sınıf İngilizce 5. ünite, İngilizce renkler şarkısı, 2. sınıf İNGİLİZCE 5. ÜNİTE KONU İFADE VE SÖZLER, 2. sınıf İngilizce 5. ünite ders, İngilizce öğren, ingilizce renkler şarkısı, renkler, ingilizce renkler, renkler ingilizce, ingilizce 2. sınıf 5. ünite, Buna katılın ayrıcalıklardan yararlanmak için kanal: YENİ MEB MÜFREDATI Ünite 5’teki en önemli kelime ve kavramlar bu videoda. Tüm resimli, animasyonlu, kelimelerin anlam ve telaffuzları En eğlenceli, en hızlı, en kolay, en kalıcı İngilizce kelime videoları bu kanalda. Yeni videoları hemen almak için abone olun ve bildirimleri açın. Videoyu izlerken kalem ve kağıdınızı hazır bulundurun. Videolarımızı beğendiyseniz beğen tuşuna basıp abone olabilirsiniz. Yorumlarınız bizim için çok değerli lütfen yorumlarınızı yorum olarak yazınız. Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın: Abone ol düğmesi: Genel İngilizce konularını buradan görüntüleyebilirsiniz: 9.sınıf konularını buradan görüntüleyebilirsiniz: 8.sınıf konularını buradan: 7.sınıf konularını buradan: 6.sınıf konularını buradan: 5.sınıf konularına buradan ulaşabilirsiniz. 4. sınıf konularına buradan bakabilirsiniz: 3. sınıf konularına buradan bakabilirsiniz: 2. sınıf konularına buradan bakabilirsiniz: .

SEE ALSO  2.Sınıf-1.Ünite This That | 2 sınıf ingilizce 1 ünite kelimeleri ile ilgili genel bilgiler en doğru

Bazı görüntüler ingilizce renkler 2 sınıf ‘in içeriği ile ilgilidir

2.SINIF İNGİLİZCE 5.ÜNİTE KONU ANLATIMI VE KELİMELERİ | İNGİLİZCE RENKLER ŞARKISI | COLOURS
2.SINIF İNGİLİZCE 5.ÜNİTE KONU ANLATIMI VE KELİMELERİ | İNGİLİZCE RENKLER ŞARKISI | COLOURS

Okuduğunuz 2.SINIF İNGİLİZCE 5.ÜNİTE KONU ANLATIMI VE KELİMELERİ , O zaman impulsoutn.net her gün aşağıda yayınladığı başka içerikleri arayabilirsiniz.

SEE ALSO  1800 TL’LİK TOPLU ÜRÜN ALIŞVERİŞİ @HUGOLA @MENTOR | Yeni güncellenen ingilizce şekillerin adları ile ilgili bilgilerin özeti

Daha fazla haberi burada görün

บingilizce renkler 2 sınıf ile ilgili bazı anahtar kelimeler

#2SINIF #İNGİLİZCE #5ÜNİTE #KONU #ANLATIMI #KELİMELERİ #İNGİLİZCE #RENKLER #ŞARKISI #COLOURS.

SEE ALSO  12.SINIF İNGİLİZCE THEME 3 HUMAN RIGHTS SAYFA 38-40 COUNT ME IN KİTABI EBA DİNLEME METİNLİ | En doğru 12 sınıf ingilizce ders kitabı hakkında tüm bilgiler

2.sınıf ingilizce 5.ünite konu anlatımı,ingilizce renkler,2.sınıf ingilizce,2. sınıf ingilizce 5. ünite,2.sınıf ingilizce 5.ünite konu anlatım,2. sınıf ingilizce 5.ünite,2. sınıf ingilizce 5. ünite kelimeleri,ingilizce renkler şarkısı,2.SINIF İNGİLİZCE 5.ÜNİTE KONU ANLATIMI,İngilizce 2.sınıf 5.ünite konu anlatımı,2.sınıf İngilizce 5.ünite kelimeleri,2.sınıf İngilizce 5.ünite,ingilizce 2.sınıf 5.ünite konu anlatımı,2.sınıf,EBA TV 2.SINIF İNGİLİZCE 5.ÜNİTE,ingilizce.

2.SINIF İNGİLİZCE 5.ÜNİTE KONU ANLATIMI VE KELİMELERİ | İNGİLİZCE RENKLER ŞARKISI | COLOURS.

ingilizce renkler 2 sınıf.

ingilizce renkler 2 sınıf hakkında Impulso Utn sağladığı bilgilerle, size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. Impulsoutn ingilizce renkler 2 sınıf hakkındaki makaleyi takip ettiğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Sweet strawberry🍓 diyor ki:

  Hocam isime cok yarıyorsun 1 hafta sonra sınavım olcak 4. Sınıftan 1. Sınıfa kadar soruyorlar ve gerçek ingilizce bilenler gircek siz cok iyisiniz

 2. Fatma Çetinkaya diyor ki:

  Ms jasmin elt sizin video larinizi seyrederek ingilizce ogreniyorum
  Ms jasmin elt l am 59 years old
  I like ms jasmin elt.. ses tonunuz çok güzel insanı dinlendiriyor.thank you goodby nice to miet you.

 3. Eslem Sare'nin Günlüğü diyor ki:

  Ms. Jasmin ELT benim de bir kanalım var: Eslem Sare'nin Günlüğü kanalıma abone olup like atmayı unutmayın abla

 4. Eslem Sare'nin Günlüğü diyor ki:

  Abla valla çok beğendim Ama senin adın nedir???? Ve bu arada sizin kanalınızda hiç ingilizce şarkı görmedim Ve uygulamanızı indirdim çok beğendim! Bir sorum daha var: Siz uygulamanızı nasıl yaptınızz?????? Ablacım seni çok seni çok seviyorum!!!!

 5. Pinar Oral diyor ki:

  DjfIboi
  L6

  GLOIGI.G.GOHYJ
  KGFIU6_%&^*€(€/*€€8^/*G6ITYIIUSY8
  TILTCIUJOHYFDYISUI6STUIYIYRTS6YAKIYORUZ4 SİNİF SİNİF SİNİF SİNİF SİNİF SİNİF SİNİF 1 E8JMJDJLD EMİRÖMER SİNİF SİNİF

 6. Hasan Ozkan diyor ki:

  Lütfen sonlardaki quizler geri gelsin onları kardeşim çok seviyordu ayrı bir şekilde atarsanız da olabilir aslında

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.