Bu makalenin içeriği kimyanın temel kanunları 10 sınıf soru hakkında tartışma sağlayacaktır. kimyanın temel kanunları 10 sınıf soru hakkında bilgi sahibiyseniz, bu 13 Dakikada Kimyanın Temel Kanunları

Soru Çözümü

Aşağıdaki klibi hemen izleyin

Bu Impulsoutn web sitesinde sizin için daha değerli verilere sahip olmak için kimyanın temel kanunları 10 sınıf soru dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. impulsoutn.net sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Size en doğru değeri katkıda bulunma arzusu ile, Kullanıcıların İnternet’e en doğru şekilde bilgi ekleyebilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  ELEKTROLİZ,FARADAY KANUNLARI (MEMATİ FORMÜLÜ) ÇOK ÖZEL,KAÇIRMAYIN AYT KİMYA | faraday yasaları kimya ile ilgili en iyi içeriği özetleyin

Konuyla ilgili bazı bilgiler kimyanın temel kanunları 10 sınıf soru

Dinamo Kimya 👉 0’dan 10’a Kimya 👉 Derslerde öğrendiklerimizi maksimum 15 dakikalık soru çözümleri ile pekiştiriyoruz ✍ Hangi konulardan soru almak istersiniz? Yorumlara yazın 👇 Diğer videoları kaçırmamak için hemen ABONE OLUN 👉 Hijyenik bir şekilde paketlenip evinize teslim edilen kitaplarımızın tamamına online olarak ulaşabilirsiniz 👉 Okul müfredatına göre düzenlenmiş ve tamamen siteye özel videolarımız ve güncel derslerin yer aldığı Tonguç Akademi Ders Paketi’nde! 👉 Daha fazla bilgi için.

SEE ALSO  D5 - Viskozite | sıvıların viskozite sıralaması ile ilgili en doğru bilgiyi özetleyin

kimyanın temel kanunları 10 sınıf soru Hakkında Bilgilerle İlgili Görüntüler

13 Dakikada Kimyanın Temel Kanunları | Soru Çözümü
13 Dakikada Kimyanın Temel Kanunları | Soru Çözümü

Soru Çözümü hakkında haberleri görüntülemenin yanı sıra, Ardından, her gün Impulso Utn güncelleme yapan başka konuları hemen aşağıda okuyabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

kimyanın temel kanunları 10 sınıf soru ile ilgili öneriler

#Dakikada #Kimyanın #Temel #Kanunları #Soru #Çözümü.

SEE ALSO  Kimya Bilimi - Kimya Nedir? | En doğru kimya bilimi konu anlatımı pdf hakkında genel bilgiler

tonguç,tonguc,tonguç akademi,tonguc akademi,tonguç 10. sınıf,10.sınıf,10. sınıf,10.sınıf matematik,10.sınıf fizik,10.sınıf biyoloji,10.sınıf kimya,Kimyanın Temel Kanunları,soru çözümü,kimyanın temel kanunları soru çözümleri,10. sınıf kimyanın temel kanunları soru çözümü,13 Dakikada Kimyanın Temel Kanunları | Soru Çözümü.

13 Dakikada Kimyanın Temel Kanunları | Soru Çözümü.

kimyanın temel kanunları 10 sınıf soru.

kimyanın temel kanunları 10 sınıf soru içeriğiyle impulsoutn.net ‘ın size verdiği içerikle, size değerli getirmeyi umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. impulsoutn.net ‘nin kimyanın temel kanunları 10 sınıf soru içeriğini görüntülediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

  1. suna🦋 diyor ki:

    Ödüllü soru: X2Y3 bileşiği yüzde 25'i x'ten oluşuyorsa 75'i de y'den oluşur ve bunu sadeleştirince de 25/75, 1/3 olur. 3'te 1'i x'ten oluşur diyor buna göre 3'te 2'side y'den oluşur oranlayınca mX/mY=1/2 olur. E bizden X3Y4 bileşiğinin kütlece birleşme oranını istiyor, 1.3/2.4 oranından cevap 3/8 çıkıyor.

  2. THE GÖK diyor ki:

    Hocam ben normal bir kitaptan tüm derslerin notlarını okuyordum sonra da test çözecektim sizin sayenizde gerek kalmadı burdan çözdüm😁☺️

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.