Bu makalenin içeriği gerçek gazlar 11 sınıf hakkında açıklama sağlayacaktır. 2022 makalesinde gerçek gazlar 11 sınıf’yi keşfedelim.

2022 içindeki gerçek gazlar 11 sınıf ile ilgili içeriği ayrıntılı olarak özetleyin

Aşağıdaki videoyu izleyin

Bu impulsoutn.net web sitesi ile kendiniz için daha yararlı verilere sahip olmak için gerçek gazlar 11 sınıf dışında bilgi ekleyebilirsiniz. impulsoutn.net sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en ayrıntılı değeri sunmayı umuyoruz, Kullanıcıların internette bilgileri mümkün olduğunca çabuk yakalayabilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  Stereoizomerler, Enantiyomerler, Diastereomerler, Yapısal İzomerler ve Mezo Bileşikler (Kimya) | En eksiksiz optikçe aktiflik nedir ile ilgili genel bilgi

Konuyla ilgili içerik gerçek gazlar 11 sınıf

Sınıf 11 Kimya – Gerçek Gaz / İdeal Gaz, Faz Diyagramları, Joule-Thomson Olayı | 2022 0:00 Videoda Neler Var? 0:19 Gerçek Gaz / İdeal Gaz Faz Diyagramları, Joule-Thomson Etkinliği Yeni videolar için ► Öğretmenlere Geldik Web Sitesi : Kitaplar ve Ürünler için : Öğretmenlere Geldik Rehberlik : Öğretmenlere Sosyal Medyada Geldik : Facebook : Instagram: Twitter : .

SEE ALSO  Wie versiegele ich eine Whiskyflasche mit Parafilm? | parafilm bant bilgisine en eksiksiz genel bakış

Bazı resimler gerçek gazlar 11 sınıf konusuyla ilgilidir

11. Sınıf Kimya - Gerçek Gaz / İdeal Gaz, Faz Diyagramları, Joule-Thomson Olayı | 2022
11. Sınıf Kimya – Gerçek Gaz / İdeal Gaz, Faz Diyagramları, Joule-Thomson Olayı | 2022

Öğrendiğiniz 11. Sınıf Kimya – Gerçek Gaz / İdeal Gaz, Faz Diyagramları, Joule-Thomson Olayı , Ardından Impulsoutn her gün yayınladığı daha fazla içerik keşfedebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

gerçek gazlar 11 sınıf ile ilgili birkaç anahtar kelime

#Sınıf #Kimya #Gerçek #Gaz #İdeal #Gaz #Faz #Diyagramları #JouleThomson #Olayı.

gerçek gaz,ideal gaz,faz diyagramları,joule thomson olayı,kısmi basınç,mol kesri,gazların su üstünde toplanması,Hocalara Geldik,11.sınıf,hocalara geldik,hocalara geldik 11.sınıf,11.sınıf hocalara geldik,11.sınıf Kimya,11.sınıf konu anlatımı,11.sınıf soru çözümü,11. sınıf Kimya konuları,Kimya11.sınıf,Hocalara Geldik 11. Sınıf Kimya Gerçek Gaz / İdeal Gaz Faz Diyagramları,Joule-Thomson Olayı Konu Anlatımı,gaz,basınç.

SEE ALSO  2019 AYT KİMYA Cevapları ve Çözümleri | 2019 ayt kimya soruları ve çözümleri hakkındaki tüm bilgiler en eksiksiz olanıdır.

11. Sınıf Kimya – Gerçek Gaz / İdeal Gaz, Faz Diyagramları, Joule-Thomson Olayı | 2022.

gerçek gazlar 11 sınıf.

gerçek gazlar 11 sınıf hakkındaki bilgilerle impulsoutn.net güncellemeleri ile size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağınızı umuyoruz.. Impulsoutn gerçek gazlar 11 sınıf hakkındaki makaleyi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederim.

 1. Efecan Bekil diyor ki:

  Ezberleyip bir hafta sonra unutulan seyleri mantigiyla anlattiginiz icin sanirim bir daha unutmayacağım teşekkürler

 2. JeeAreEn diyor ki:

  Hocam güzel bşr kodlama yaptım sabitleyebilirmisiniz lütfen.
  Gaz sıvı haline ne kadar uzak olursa yani ne kadar alakasız olursa o kadar ideal olur. sıvılarda tanecikler arası etkileşim fazladır, sıcaklık düşük basınç yüksektir. bunların zıddı oldukça gaz ideale yaklaşır

 3. Nisa diyor ki:

  kaptaki gazı sıkıştırdıktan sonra tekrar genlestirirse zaten gazların brown hareketlerinden dolayı kendisi yayılmaz mi neden ısı almaya da ihtiyaç duyuyor ?

 4. Ayşenur diyor ki:

  Bir şey sorrabilir miyimmm. 13:08 de yalıtılmış diyorsunuz ısı alması gerekiyor diyorsunuz ama biz sıkıştırıken zaten o ısı vermedi mi o zman verdiği ısıyı neden geri almıyo

 5. Onur Mustafa Ezber diyor ki:

  Anlatımınız için teşekkürler Gamze hanım. Bu konuları ilk kez öğrenen biri için sizce bu videolarda aktardığınız bilgiler tek başına ayt için yeterli olur mu? Bu bilgilerden fazlasını içeren bir soruyla karşılaşılabilir mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.